SMTP Eposta Gönderici Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, smtp destekli eposta hesbaım var. Bu hesap ile toplu eposta göndermek istiyorum. Turbo Mailer ve Ultra Mailer'ı denedim ama olmadı. Hesabın bilgilerinin doğrulunu thunderbird ile denedim. Sizin tavsiye ettiğiniz ve tercihen HTML destekli toplu eposta gönderici program var mı?

Sevgiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Selamlar arkadaşlar, smtp destekli eposta hesbaım var. Bu hesap ile toplu eposta göndermek istiyorum. Turbo Mailer ve Ultra Mailer'ı denedim ama olmadı. Hesabın bilgilerinin doğrulunu thunderbird ile denedim. Sizin tavsiye ettiğiniz ve tercihen HTML destekli toplu eposta gönderici program var mı?

Sevgiler.

selam, var da ücretli hepsi veya phplist.org kurulumu yap

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

pythondan yapabilirsin hızlıca

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

github'da bakayım ben çünkü python bilmiyorum.

Edit: @yalinyalniz ücretler ne kadar ortalama? Tavsiye ettiğin var mı?

Dark_Lord tarafından 14/Ağu/21 12:56 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

100 euro civarındalar, ya kendi appini yazdır ya phplist.org gibi php projelerini kullan bence :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

100 euro civarındalar, ya kendi appini yazdır ya phplist.org gibi php projelerini kullan bence :)

Yazdırırsam TBT'den birsine yazdırmak isterim. Kandırmayacağına emin olurum ve içim rahat olur. O açıdan tavsiyen yazdırmaksa ona göre üstüne düşeyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

+1

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

+1

Bilen birisine yaptırmak(Tercihen Tbt içinden) hakkında ne dersiniz? Olumsuz ise görüşünürz evet ben yazmaya çalıaşcağım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

+1

Bilen birisine yaptırmak(Tercihen Tbt içinden) hakkında ne dersiniz? Olumsuz ise görüşünürz evet ben yazmaya çalıaşcağım.

Biz yazmasına yazarız da, sen kendine bir şey katamazsin hocam.

Aciliyeti yoksa araştırarak, deneye yanıla kendin yap derim ben şahsen.

Python, PHP, nodejs, go, lua, bash, batch ne ile istiyorsan onunla yaparsın bu işi :))

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Abartı birşey istemiyorsan 100tl Python da, 500 TL  c# da webform görsel yazarım 😎😊

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

+1

Biz yazmasına yazarız da, sen kendine bir şey katamazsin hocam.

Aciliyeti yoksa araştırarak, deneye yanıla kendin yap derim ben şahsen.

Python, PHP, nodejs, go, lua, bash, batch ne ile istiyorsan onunla yaparsın bu işi :))

Hak verdim sana, dediğim gibi deneyeceğim.

@cukurova Beceremezsem ve aciliyete gelirse sana döneceğim.

Toplam Hit: 6343 Toplam Mesaj: 13
eposta smtp