folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sokak Ortasında Gasp Ve Tecavüz

Sokak Ortasında Gasp Ve Tecavüz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

nedense ilk izlediğimde hatalı kadın mış gibi geldi abi ver çantayı gitsin :( dedim kendi kendime

ama sonra kadıncağız resmen kurtulamadını gördüm.hayvan bile değiller.

abi resmen haplanan kafayı yiyor ne yaptığını bilmiyor .şu işlere bi ceza artırımı yapılsa bunları yapamazlar .

bende   öyle diyorum ver  çantayı aq ya  ne var içinde bu kadar degerli sanki be ablacım alalh belasını versin böyle şerefsizlerin

böyle tipleri görünce erkekliğimden insanlıgımdan utanıyorum .

ceza arttırımı yapilsa  belki bi caydırım yapar diyecem de  her  1 yılda bir af cıktıgı için  bi boka yaramıyacak  canına yandıgımın türkiyesi be 

az biraz cesaret be az   :/

abi ver çantayı diye bişi mi var Allah aşkına?

ya değerli bi eşyası falan varsa? niye versin amk. 

versen bi türlü vermesen bi türlü. 

benim arkadaşın önünü bikaç ibne kesiyor telefonu ver diyorlar bu da hemen veriyor sonra da bıçaklayıp kaçıyorlar amk, buna ne diyorsunuz?

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

savcının ailesinden birini gasp etseler işler değişir ağalar. günümüzde şu şekilde gelişiyor tahminim; olay olur savcı incelemeye gelir yada gider, gaspçının eli ayağı kandır. söyle lan kim yaptı hangisi yaptı bunu sana diye polisleri gösterir. gaspçı anasından babasında görmediği muameleyi savcıdan görürse videoları izleriz. polis te korkuyor abi adam savcı gelip gaspçıdan yana çıkarsa olay nasıl çözülecek. söyleyin bi.. bu yazım sadece tahmindir gerçeği yansıtmaz. bide uğraşmayalım mnkym

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

savcının ailesinden birini gasp etseler işler değişir ağalar. günümüzde şu şekilde gelişiyor tahminim; olay olur savcı incelemeye gelir yada gider, gaspçının eli ayağı kandır. söyle lan kim yaptı hangisi yaptı bunu sana diye polisleri gösterir. gaspçı anasından babasında görmediği muameleyi savcıdan görürse videoları izleriz. polis te korkuyor abi adam savcı gelip gaspçıdan yana çıkarsa olay nasıl çözülecek. söyleyin bi.. bu yazım sadece tahmindir gerçeği yansıtmaz. bide uğraşmayalım mnkym

Doğru diyorsun , eski mahallemde savcının kızı bu  dalga dümenlerden  öldü , bütün otçuları papçıları topladılar . 1 ay Sıkı denetim oldu mahallede 

bizimde babamız var ama memur aq :D 

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

İlk görüntüyü izledim diğerlerini izlemedim ama ilk o hemşireyi abi o nedir ya kafasını asfalta vuruyor.

Sokaklar güvensiz boş dolaşmamak lazım galiba.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Neyse salla.

u235 tarafından 05/Şub/14 20:06 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tecavüze ağırlaştırılmış müebbet başka çıkar yolu yok 

kapkaçı gaspa aldılar nasıl bitti

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

İster sadist desinler ister başka birşey.

Tahribatta biri yazmıştı işkenceyle alakalı.

Derisini küçük küçük kesip asit gibi bir şeyler döküyordu.

Bayılınca ayıltıyordu.

Sonra iyileştirip tekrar yapıyordu.

Bunları ÖLDÜRmeyeceksin.

Hapis ya da ölüm bunların kurtuluş yolu olur, iyilik yaparsınız.

.........

Çeker-Çizer-Söver
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    BosnaK bunu yazdı

İlk görüntüyü izledim diğerlerini izlemedim ama ilk o hemşireyi abi o nedir ya kafasını asfalta vuruyor.

Sokaklar güvensiz boş dolaşmamak lazım galiba.

Bu tür olaylardan kurtulmak için boş gezmemek gerek hocam.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

bu tür tıfıl işlerinde savcı korkmaz hoca olmadık suçları yüklerler hakimide ayarlarlar ömür boyu içerden çıkamaz adam

türkiyede savcı ve hakimler sadece pkklı teröristlerden korkuo onlara bişey yapamıyolar

e normal kökünü kurutmazsan korkarsın tabii...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

Adam iyi halden indirim almis 8 yillik cezasi 6 yil 8 aya düsmüs.

http://gundem.milliyet.com.tr/o-gaspci-iyi-halden-indirim-almis/gundem/detay/1832447/default.htm

Toplam Hit: 8060 Toplam Mesaj: 62