folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Son 3 Haftadır Çin Kargosunda Sıkıntı Yaşayan Var Mı?

Son 3 Haftadır Çin Kargosunda Sıkıntı Yaşayan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek
    murathan bunu yazdı

rebellisch aynen hoca.
    takip numarasi veriliyor ama kargonu adim adim takip etmek icin shipping ya da air mail icin fazladan ucret odemen gerekiyor. bu da ulkeden ulkeye degisiyor diye biliyorum.

anladım, bende öyle biliyordumda takip nosu neden veriyor o zman, ayrıca mesela ben bunları takipli yapmak istiyordum nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

YArına Navigasyon elimde Demek oluyorki arkadaşlar 2-3 dolar fazla verip honkang postasıyla gelen kargolarda sıkıntı yok

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
     11/12/12 16:52   2012-12-11 16:52:00   Receive item from customer (Otb)   Gonderi musteriden alinmistir   HONG KONG (Yurt Disi) 
     21/12/12 21:08   2012-12-21 21:08:00   Insert item into bag (Otb)   Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)   HONG KONG (Yurt Disi) 
     26/12/12 13:09   2012-12-26 13:09:58   Receive item at office of exchange (Inb)   Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi   TÜRKIYE 

Bekleyin bakalım cin air mail kargolarını biraz onlarda inşallah gelirse bu işi çözecem

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

16 aralik ta siparisini vermis oldugum 8" Tablet 2 gun once elime gecti. 160 $ a almistim fatura uzerine 50 $ yazdirdim. Gayet kullanisli ve cok kaliteli. Uzerinde A31 Quad Core 1.5GHz 16GB 2GB DDR3 2160P wifi-ips 802.11 b/g/n ve Android 4.1 JellyBean. 1024x768 px capactive display. Kulaklik ve diger usb aparatlariyla birlikte.
    Simdi 4 tane daha siparis vercem.

murathan tarafından 24/Oca/13 18:57 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

konuyu yine zıplatmak gerekti

sıkıntı varmı beyler?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

şu sıralar tatilledelerdi sanırım ama bn bi sipariş vermiştim geçen hafta türkiyeye gelmiş

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
     11/04/13 12:38   2013-04-11 12:38:00   Receive item from customer (Otb)   Gonderi musteriden alinmistir   CHINA (Yurt Disi) 
     12/04/13 15:20   2013-04-12 15:20:00   The item was forwarded to the destination country (Otb)   Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)   CHINA (Yurt Disi) 
     17/04/13 13:42   2013-04-17 13:42:24   Receive item at office of exchange (Inb)   Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi   TÜRKIYE 

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

vay arkadaş bütün cenabetlikler benimi buluyor :D

o değilde 2 hafta içinde verdiğim siparişlerin hepsi aynı gemiyle gelecek herhalde yine gümrük yolu görünecek bana

geçen gelen tableti yakmıştım ya onun yenisini gönderiyorlar :D + iyisinden adaptör koy dedim bak okadar posta parası verdim felan onuda koydu

toplamda parça olarak 300 dolara yakın mal gelmesi gerek müşteriden alınmıştır diyo çinden sorguluyom oda değişim ofisinde diyor bugün perşembe yarına yola çıkmazsa tamam amk yine 2 ay bekeleyecez

metankolik aga air post mu senin? hong kong mu?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

china hocam hongkong deil

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

http://dx.com/p/kit-p104-4-ch-d1-real-time-network-cctv-dvr-security-system-w-4-x-ir-cameras-black-181153
    beyler bu kamera gümrükten geçer mi

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

http://dx.com/p/kit-p104-4-ch-d1-real-time-network-cctv-dvr-security-system-w-4-x-ir-cameras-black-181153

paket ağırlığı?

bu arada türkiyeye girdi kargolar :D

DJ_Alper tarafından 19/Nis/13 14:39 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

paket ağırlığı?

bu arada türkiyeye girdi kargolar :D

site bu yazıyor hocam, Ağırlık: 56.54 oz (1.603 g) 1,6 kg demekki sorun olur mu ?

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
Toplam Hit: 17791 Toplam Mesaj: 165