folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Son 3 Haftadır Çin Kargosunda Sıkıntı Yaşayan Var Mı?

Son 3 Haftadır Çin Kargosunda Sıkıntı Yaşayan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

vay arkadaş bütün cenabetlikler benimi buluyor :D

o değilde 2 hafta içinde verdiğim siparişlerin hepsi aynı gemiyle gelecek herhalde yine gümrük yolu görünecek bana

geçen gelen tableti yakmıştım ya onun yenisini gönderiyorlar :D + iyisinden adaptör koy dedim bak okadar posta parası verdim felan onuda koydu

toplamda parça olarak 300 dolara yakın mal gelmesi gerek müşteriden alınmıştır diyo çinden sorguluyom oda değişim ofisinde diyor bugün perşembe yarına yola çıkmazsa tamam amk yine 2 ay bekeleyecez

metankolik aga air post mu senin? hong kong mu?

Tableti yakma olayı neymiş öyle :D

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    noname bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

o değilde 2 hafta içinde verdiğim siparişlerin hepsi aynı gemiyle gelecek herhalde yine gümrük yolu görünecek bana

geçen gelen tableti yakmıştım ya onun yenisini gönderiyorlar :D + iyisinden adaptör koy dedim bak okadar posta parası verdim felan onuda koydu

toplamda parça olarak 300 dolara yakın mal gelmesi gerek müşteriden alınmıştır diyo çinden sorguluyom oda değişim ofisinde diyor bugün perşembe yarına yola çıkmazsa tamam amk yine 2 ay bekeleyecez

eletrikler gitti geldi şarjdalydı elimde bir kaç defa oldu ilk adaptörden kokular gelsi sonra tabletten izmire gönderdim servise dedi ana işlemci yanmış biz yapamayız

çinliye dedim sikerim senin satacağın malı abi gönder dedi gönderdim yenisini gönderdi şimdi yolda :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

eletrikler gitti geldi şarjdalydı elimde bir kaç defa oldu ilk adaptörden kokular gelsi sonra tabletten izmire gönderdim servise dedi ana işlemci yanmış biz yapamayız

çinliye dedim sikerim senin satacağın malı abi gönder dedi gönderdim yenisini gönderdi şimdi yolda :D

Servisi mi varmış izmirde?? Garanti?

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Walla amk 31 Mart ta kart aldım hala gelmedı amk ...

Bugun 19.GÜN ... Şimdi patlattım elemana mesajı :)

I purchased on 31 March 2013 Sandisk 16GB Extreme memory card still has not arrived, or your money back, or give a tracking code for your information, or I'll write about the bad and negative comments ....

Yıne gelmezse kaçtı k*çımıza 45$   :)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

ben 2 nisan da sipariş verdıydım 17 sinde geldi normal gibi

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

http://dx.com/p/kit-p104-4-ch-d1-real-time-network-cctv-dvr-security-system-w-4-x-ir-cameras-black-181153
    beyler bu kamera gümrükten geçer mi

paket ağırlığı?

bu arada türkiyeye girdi kargolar :D

sitede yazıyor hocam, Ağırlık: 56.54 oz (1.603 g) 1,6 kg demekki sorun olur mu ?

dijey bana bi cevap ver hocam :)

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

26 Subatta verdiğim sipariş daha yeni Send item abroad (EDI-received)  aşamasına geçebildi. dx nası singapure post ile yoluyor anlamış değilim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Tinydeal dan aldigim miknatislar ~15 gunde geldi. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

3 haftadır gönderi müşteriden alındı (china)                    modunda duruyor halen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

DX'ten alışveriş yapmaya korkuyorum amk..

üç-beş stylus kalem var, parmaktan kalın neredeyse çoğunun ucu nereden aldıysam (BIC vs) kullanışlı değil, DX'te ince uçlu olanlar var.

Ama aldığımı unuttuğumda gelsin istemiyorum amk! :/

...said addicted.
Toplam Hit: 17833 Toplam Mesaj: 165