folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Son Günler De Facebook Da Yayınlanan Video Ve Siteler De Virüs Var Sanırım

Son Günler De Facebook Da Yayınlanan Video Ve Siteler De Virüs Var Sanırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://768307.lnhfzdoo.gizlivideolar.in/HUNA/7470008.html?ibldgB=NZEcL

Şimdi bir arkadaşımın duvarın da aynen bu var dı aşağıda görüldüğü üzre google chrome eklentisi olarak iniyor ? nedir bu bilen var mı google chrome zaten flash player güncelemesi yapıyor ekstra indirim yapıyor bunla ilgili bilgisi olan varmıdır.? yoksa ben mi paronya yapıyorum :(

ohaa bu ne böyle ya ordaki şey gerçek mi .s dünyanın sonu gibi bişi ALLAH'ım yardım et

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Şunlar yüzünden en yakın arkadaşlarımı silecem bir gün. Salak mıdır nedirler her bok uygulamaya giriyorlar arkadaş. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hea benimkiler de paylaşıyor :D

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------

Şunlar yüzünden en yakın arkadaşlarımı silecem bir gün. Salak mıdır nedirler her bok uygulamaya giriyorlar arkadaş. 

Bir de beğeniyorlar. buna uyuz oluyorum :S ben de giriyorum nedir nesidir diye merak ya tık bir şey indiriyor chrome eklentisi virüstotal da taratım bir şey çıkmadı ama saldırgan site diye bildirim yapdım ne ayaklar anlayamadım

ALLAH dan difriz var olmasa babalara gelicem

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:

Aynen.

Saçma sapan bi fal bakma uygulamasının mesela tüm verilerine erişmesine istediği zaman paylaşım yapmasına biri niye izin verir anlamıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

vay vayy...bi sürü ünlünün beyaz dişlerinin sırrı! lazer teknolojisi ile 10 dakikada beyazlatıyor. günde 10 dakika kullanarak bir haftada dişleri bembeyaz yapıyor. ilk kullanımdan itibaren de etki ediyor.. hiç bir yan etkisi yok. bu yazın trend ürünü.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

harika bir zayıflama ürünü ya kuzenim kullandı 1 ayda 8 kilo verdi rahatlıkla.Hemde yiyerek içerek normal yaşam tarzı ile.sizde mutlaka deneyin hem noter onaylı hemde tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı hologram numaralı. Radyolarda, tvlerde satılan ucuz ve sahte ürünleri alıp hayatınızı tehlikeye atmayın...ZAYIFLAMA KEMERİ VE ÇAY HEDİYELİ

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:

Aynen.

Saçma sapan bi fal bakma uygulamasının mesela tüm verilerine erişmesine istediği zaman paylaşım yapmasına biri niye izin verir anlamıyorum.

umut satıyolar ondandır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi siz benim verdiğim linklere girdinizmi chrome ile bu çok farklı bir durum :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

Abi siz benim verdiğim linklere girdinizmi chrome ile bu çok farklı bir durum :S

DF yok firewallıda kaldırdım tırsıyom hacı yoksa girerdim :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

DF yok firewallıda kaldırdım tırsıyom hacı yoksa girerdim :D

iyi yapmışsın boş ver zıplama :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

1. hesap ayarları*facebook reklamları/üçüncü sahis reklam bla bla

2.secenek var orda onu hickimse yapın ayarları kaydedin bitti.spam reklama son.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 2137 Toplam Mesaj: 16