folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Son Günler De Facebook Da Yayınlanan Video Ve Siteler De Virüs Var Sanırım

Son Günler De Facebook Da Yayınlanan Video Ve Siteler De Virüs Var Sanırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

1. hesap ayarları*facebook reklamları/üçüncü sahis reklam bla bla

2.secenek var orda onu hickimse yapın ayarları kaydedin bitti.spam reklama son.

konu spam reklam değil farklı bir durum herkes spam reklam sanıyor konu çok farklı nereye getirdiniz konuyu :)

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sandboxlu bişeyde denemek lazım hocam ama sanırım virüs

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Facebook ta 3. parti uygulamaların denetiminde bi sorun var. Yeterince denetlenmiyor. Birileri video paylaşıyor ama kendi yazdıkları uygulamalardan... Onları izlemek için her seferinde uygulamayı kabul edeceksin de site dışında açacak o videoyu.... Bu tür durumlarda zarar görebilirsiniz. Hepsi güvenilir değil açıkçası...

En iyisi sizde benim gibi yapın. Facebook hesabınızı kapatın. Kafanız rahat kalsın. =)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Sandboxlu bişeyde denemek lazım hocam ama sanırım virüs

aynen abi geçen de adult site olayın da bunun farklı bir versionu vardı bilmeyen patetes oldu

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

1. hesap ayarları*facebook reklamları/üçüncü sahis reklam bla bla

2.secenek var orda onu hickimse yapın ayarları kaydedin bitti.spam reklama son.

bunla alakası yok  böyle yapsanda geliyor sebebi arkaşlarının uygulama ile spamcılara o yetkiyi vermesi

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2144 Toplam Mesaj: 16