Son Kitap Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    çok guzel bır konu olmuş lazımdı zaten... Ben fazla roman okumuyorum genelde popıler bılım Ilgılenenlere tavsıyem:Evrenı kullanma kılavuzu,sıfır noktası. Bıyografı olarak:Zamanın otesındekı deha Tesla. Roman olarak:Sherlock holmes,Erebos,Travma,Aklından bır sayı tut. Seri olarak:drizzt efsanesi unutulmus dıyarlar.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePReS
    DePReS's avatar
    Erkek

Richard Brautigan - Karpuz Şekerinde
    Özellikle kitabın içinde 'Benim Adım' diye bir bölüm vardır ki sanırım kitabı okuyan herkesin en sevdiği kısımdır.

https://twitter.com/erincsen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

-İlkçağ Gizem Tapıları-Walther Burkert

-Ok,Balta ve Mancınık- C.W.C. Oman

-Yaklaşan İsyan-Görünmez Komite

Güzel kitaplardır.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

şuan iki kitap okuyorum  john verdon - aklından bir sayı tut ve tess gerritsen - günahkar  ikiside   önceki mesajlarda  tavsiye edilmiş.  iki kitabı da  gayet beğendim ikiside polisiye yanlız  günahkar alt konu olarak polisiye,  ana konu adli tıp.  alt konu polisiye demem  size biraz garip gelebilir çünkü  normalde  polisiye  tür olarak  daha genel bi ifade ama   ben okuduğum kısma kadar  adli tıp üzerinde  durulduğu için böyle demeyi daha doğru buldum. iki kitabında konusu gayet ilgi çekici zamanınız varsa ikisinide okuyun insan okudukça meraklanıyo zaten amk... dil olaraksa  yine günahkar biraz daha iyi gibi çok canlı tasvirler yapılmış yazarın cok hoş bi anlatımı var okmuyoda sanki yaşlı bi sakallıdan yaşanmış gerçek bi hikaye dinliyomuşum gibi oldum ama karakter  tasvirleri biraz eksik gibi geldi bana okudukça görecez ..  şimdilik ikiside iyi kurgu sağlam gibi duruyo ikisindede  okumak isterseniz  ikiside kaliteli kitaplara benziyo.... 

herneyse....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarecrow
    scarecrow's avatar
    Erkek

ölü ozanlar derneği

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

Yüreğimdeki Aşk Kıvılcımı (Linda Gillard)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Behzat Ç son hafriyat. Filminden kat ve kat daha iyi :D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Çılgın Türkler kitabını yazarı olan Turgut Özakman'ın serileri var. Onlarda güzel olabilir.

Çünkü Çılgın Türkler - Kıbrıs kitabı tek kelimeyle mükemmeldi. 500 sayfa yaklaşık 2.5 günde bitti. Dedim bendne mi kaynaklanıyor, arkadaşlara verdim onlarda 2-3 günde bitirdi. Çok sürükleyici, mükemmel ötesi bir kitap. Tavsiyemdir !

--

Diğer seriler nasıl ? Bazıları beğenmiş bazıları beğenmemiş. Fakat bunun gibi sürükleyici olduğunu düşünüyorum.

Toplam Hit: 2491 Toplam Mesaj: 19