folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Son Zamanlarda İse Baslayan, İs Degistiren Oldu Mu?

Son Zamanlarda İse Baslayan, İs Degistiren Oldu Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

olduysa lutfen su saglik raporu zikkimini nasil aldigini soylesin. aile hekimine gidiyorum. verem savasa gonderiyor. verem savasa gidiyorum baska yere yonlendiriyor. onlar da vermiyor. 

not: para vermek istemiyorum ve isyeri hekimi yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Muayene olduktan sonra faturayı iş yerinin muhasebesine götürüp geri alsan ?

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

olduysa lutfen su saglik raporu zikkimini nasil aldigini soylesin. aile hekimine gidiyorum. verem savasa gonderiyor. verem savasa gidiyorum baska yere yonlendiriyor. onlar da vermiyor. 

not: para vermek istemiyorum ve isyeri hekimi yok.

Hocam bu bilgiyi en iyi işe başlayacağım şirket den alabilirsin.

Mesela İK ya sorabilirsin, İK da yeni işe başlayan personele sorar bilgi alır.

Coğu kurumsal firmanın anlaşmalı hastane ve benzeri yerleri vardır.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

hocam iş yeri hekiminden, iş yeri hekimi yoksa işyerinin anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarından alınabiliyor

There is no life without struggle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi
    bukalemun bunu yazdı

hocam iş yeri hekiminden, iş yeri hekimi yoksa işyerinin anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarından alınabiliyor

Aynen iş yerinin anlaşmalı olduğu kurumlar 20-40 tl arasında bir fiyata veriyorlar ama geçen gün bizde sorduk iş giriş için sağlık raporu ücreti şahsın kendisine ait iş yeri karşılamıyor yani

hadi sevişelim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

aile hekiminden aldım hocam onlar kesin seni başlarından savmak için yapıyolar işe başlıcam bunun için rapor lazım verin de direk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    b0rd0
    b0rd0's avatar
    Erkek

30 TL ye yapan sağlık kuruluşları var.

Git bi Taşeron işçi çalıştıran firmaya sor sağlık raporunu aldırdığı anlaşmalı yerler vardır.

Ordan halledersin.

Kalbim Kadar Yazabilsem de Ömrüm Kadar Severim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Hocam , nasıl bir rapor gerektiğine göre değişir,   2 ay önce ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir heyet raporu almam gerekti işe giriş için. Fabrikada devlet hastanesi harici bi kurumdan olan raporu kabul etmiyordu. Gitti devlet hastanesine 3 gün sürdü çilem + 200  lira.  Anlaşmalı bi kurum yoksa fabrikanın anlaştığı OSGB gibi bi yer, heyet raporu da  istiorsalar. Devlet Has. + 200 Lira.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

sağlıga onem vermeyen bır sırkete gırdım bır saglık kurulusu ımzalayıp saglamdır dıye 25 lıraya verdı sonra agır ıs ıcın aaldım 200 lıra bayıldım bugun de bta dıye bır sırket ıle anlastım onlar yonlendırdı 110 tl bayıldım sec hangısı sana makbul ıse he benım doktor tanıdıgım var der ısen o yardımcı olur sana ..

bensiz_aglama tarafından 26/Haz/14 19:55 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

İşe başlayacaklardan, yasalar nezdinde para kırpma operasyonudur. Hiç bişiy yapmadan rapor veriyorlar ve paranı alıyorlar. Sanırım kaçışın da yok.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam iş yaptığın sektöre de bağlı birazda ağır sanayi işi için tutup sağlık ocağından alınmaz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 1828 Toplam Mesaj: 16