folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Son Zamanlardaki Et Dönerci Çılgınlığı

Son Zamanlardaki Et Dönerci Çılgınlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

eninde sonudna bu sisteme dönülecek, et pahalı olduğu gibi tavuk da pahalı, dönercilerde, aynı marketlerde olduğu gibi 101 bim vs, dönercilerde de böyle büyük firmalara kalacak piyasa ki haktır, millet ucuza da et yemeli.

Uşakta dünya döner ve bu adam var 2 tane 100 gramı 8 tl uşakta, cola da 2 tl şişe , 10 tlye karnımız doyuyo ve et yiyoruz.

ilerde bişey çıkarmı bilmem ancak aıl almayacak birşey yok, a101 de bile kuşbaşı et 35 tl ye satılıyo kilosu, e et dönerde %50 ye kadar yağ takmak selbest yağın kilosununda 10-15 tl arası değiştiğini düşünürsek ve bu adamlarında kilosunu 100 tl den sattığını düşünürsek 30 tlye malolan ve fire verdiğinde 50 tlye bile çıksa maliyeti 2 katı satıyolar. ardından 2 tane büyük kamyon tekeri gibi döneri koyuyolar akşama bişey kalmıyo, nasıl kazanmasınlar. Millet kazıklanmaya alışmış 10 tl ye döner mi olur diyo bal gibi de olur.

ben sürekli yiyorum dünya dönerin yağı biraz daha hafifi geldi nedense birde 100 gramdan fazlasını almamak lazım benim mide o kadar yağı kaldırmadı. 

adamlar size 8 tlye dünyanın en güzel et dönerini yedirme garantisi sunmuyo 100 gram koyma garantisi sunuyo istanbulda 26 tlye kıymalı pide yiyeceğime 9 tlye et döner yerim

Bir diğer örnekde gala kokoreç, millet 16 tlye yarım kokoreç satıyo onlar da 8-9 tlye satıyo ve bence bir çok yerden daha güzel oluyo boklu kokoreç sonuçta demekki neymiş kokoreç 8 tlye satılarak da kazandırıyomuş 

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kokoreç zaten 2000'lerin başına kadar sokak aralarında, maç çıkışlarında satılan ekmek arası kayıntıydı. Bazı çok bilmişler ıyyy boklu bağırsak yenir mi diyordu o dönem.

2010 ve sonrasında Şampiyon Kokoreç gibi büyük lokantalar çıkıp kokoreçi lüks bir yiyecekmiş gibi tanıtmaya başladı. Ondan sonra kokoreç pahalı bir yemek oldu. Halbuki hiç bir maliyeti yok sakatat.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kokoreç zaten 2000'lerin başına kadar sokak aralarında, maç çıkışlarında satılan ekmek arası kayıntıydı. Bazı çok bilmişler ıyyy boklu bağırsak yenir mi diyordu o dönem.

2010 ve sonrasında Şampiyon Kokoreç gibi büyük lokantalar çıkıp kokoreçi lüks bir yiyecekmiş gibi tanıtmaya başladı. Ondan sonra kokoreç pahalı bir yemek oldu. Halbuki hiç bir maliyeti yok sakatat.

Yanlisin var hocam, sakatat eskiden beri zengin yemegi :) vedat milor twitterda bahsettiydi bi ara. Bi hayvandan kilolarca kebaplik et cikar, bi tane bagirsak cikar. Degerli olmasi az bulunmasindan kaynakli zaten.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

İzmiR Konak,Göztepe,Çankaya,Alsancak civarı Kokoreçci tavsiyesi istiyorum 

Metro durakalrına yakın Karşıyaka-Çiğli-Bornova'da olur

Kıbrıs şehitlerinde astsubay ordu evine varmadan karşı tarafta köşe ye yakın bi yer vardı ama coktandir uğramıyorum..  izban salhaneyi  biliyorsundur.. Şirinyer izbandan inince dikine caddenin sonunda bektaş kokoreç var..  Buca (otobusle gelecen )üçkuyular a varmadan ufak bir dükkanda güzel atom yapıyorlardı  onun az berisinde sağlık ocağı durağında doydoy var..

Kıbrıs şehitleri ordu evine varmadan çoğunlukla oradan alıyorum ama paket yaptırdığım zamanalrda arada yağlı oluyor

Astsubay ordu evini geçince Boyozcu'nun yanındaki dükkandan bir kaç kere yedim fena değildi ama içini az koyuyorlar

İzban Salhane'yi biliyorum önünden geçtim Adliye taraflarına giderken ama hiç deneme fırsatım olmadı

Şirinyer İzban Bektaş Kokoreç'i deneyecem yakın zamanda yolumun üstü

Buca'nın iç taraflarını hiç bilmiyorum

104 buca 465 buca ( artık tınaztepe yazıyor sanırım ) [ konak YKM önünden ] , montröden 470 montrö tınaztepe arabalarına biner buca 3 kuyularda incem dersin .. ordan geriye doğru biraz yürürsen sol tarafında
    şirinyere izbanla gelirsen  ordan çıkışta sağda ufak bir aktarma var orda sorarsın buca üçkuyulara gidecem dersi sorarsın söylerler..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

İzmiR Konak,Göztepe,Çankaya,Alsancak civarı Kokoreçci tavsiyesi istiyorum 

Metro durakalrına yakın Karşıyaka-Çiğli-Bornova'da olur

Kıbrıs şehitlerinde astsubay ordu evine varmadan karşı tarafta köşe ye yakın bi yer vardı ama coktandir uğramıyorum..  izban salhaneyi  biliyorsundur.. Şirinyer izbandan inince dikine caddenin sonunda bektaş kokoreç var..  Buca (otobusle gelecen )üçkuyular a varmadan ufak bir dükkanda güzel atom yapıyorlardı  onun az berisinde sağlık ocağı durağında doydoy var..

Kıbrıs şehitleri ordu evine varmadan çoğunlukla oradan alıyorum ama paket yaptırdığım zamanalrda arada yağlı oluyor

Astsubay ordu evini geçince Boyozcu'nun yanındaki dükkandan bir kaç kere yedim fena değildi ama içini az koyuyorlar

İzban Salhane'yi biliyorum önünden geçtim Adliye taraflarına giderken ama hiç deneme fırsatım olmadı

Şirinyer İzban Bektaş Kokoreç'i deneyecem yakın zamanda yolumun üstü

Buca'nın iç taraflarını hiç bilmiyorum

104 buca 465 buca ( artık tınaztepe yazıyor sanırım ) [ konak YKM önünden ] , montröden 470 montrö tınaztepe arabalarına biner buca 3 kuyularda incem dersin .. ordan geriye doğru biraz yürürsen sol tarafında
    şirinyere izbanla gelirsen  ordan çıkışta sağda ufak bir aktarma var orda sorarsın buca üçkuyulara gidecem dersi sorarsın söylerler..

moovit indir aga yaz oraya nereye gideceksen göstersin bugün evden çıktım biraz yürüdüm 671 geçiyomuş evin 500mt ötesinden ona atladım tak güzelyalı shell önünde indim

normalde 550 veya 556 ile üçyol sonra metroyla fahrettin altay oradan geriye konağa doğru yürüyordum işe

bazen 550 ile konağa gidip 10 ile dükkanın önünde iniyodum  fakat en hızlısı 671 imiş denemelerim sonucu

hatta sana önerim ineceğin durağı bilmiyosan canlı yol tarifi başlat uygulamada otobüse binince durağa gelmeden 2 durak önce sana söylüyor hazırlan inecen diye .d

ben hala açıyorum onu eshot ile gidiyosam genelde film izliyom yola bakmıyom durakları kaçırmıyorum bi gün 10'a bindim goetheye gidecem en son fahrettin altaydaydım :d

RimPalace tarafından 17/Eyl/19 01:11 tarihinde düzenlenmiştir

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

"üçkuyular"  fahrettin altayda da var bucada da...671 şinyer .faltay çalışıyor  şirinyerde kalıyor yukarı bucaya gitmiyor artık

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

"üçkuyular"  fahrettin altayda da var bucada da...671 şinyer .faltay çalışıyor  şirinyerde kalıyor yukarı bucaya gitmiyor artık

Benimkilerin hepsj ornek hocam .d

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

adanadaydım geçen hafta. 

kebab 26-30 TL arası değişiyor fiyatı. kebabçılar kıymanın kilosunu 40 tl ye alıyor. kebabada 100 gr et koyuyorlar. kilosunu 40 tlden aldığı kebabı adam 260 tl ye sana satıyor. mütiş kar var bu işte. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

adanadaydım geçen hafta. 

kebab 26-30 TL arası değişiyor fiyatı. kebabçılar kıymanın kilosunu 40 tl ye alıyor. kebabada 100 gr et koyuyorlar. kilosunu 40 tlden aldığı kebabı adam 260 tl ye sana satıyor. mütiş kar var bu işte. 

5 yıl öncesine kadar, adana da kebap yemek çok ucuzdu.

En son gittiğimde, Nusrete kafa tutar şekilde fiyatları uçurmuşlar. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekrem'in rakipleri artıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 7283 Toplam Mesaj: 71
döner