Sony A57 Fotoğraf Makinası Kullanan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

sony a57 Fotoğraf makinası kullanan varmı ? Nikon D7000 e göre + sı - si nedir. tavsiye olunurmu üzerinde ne gibi lens kullanılsa çok daha iyi sonuç alınır. 

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

şurada çökem aşağıda kıyaslanmış hali.

http://kiyas.la/tr/fotograf-makinesi/karsilastir/Nikon-D7000-vs-Sony-SLT-A57 

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Nikon daha iyi hocam misal D7000 de 39 tane odak noktası var diğerinde 15 tane Nikon da HDR var Sony Yok 16000 iso kadar destekliyor.Hem Nikonu kullanması daha kolay hocam.Bende Nikon D80 var gayet memnunum Sony hiç kullanma fırsatım olmadı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

aga bi fotoğraf makinası alıcam nette öldüm yaw :) canon 550d den daldım tea buralara kadar geldim :<

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

bende sony kullanmadım ama Nikon D90 ve Canon 60D makine kullandım.Nikon akar hacıı :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam öylede daha önce hiç DSLR makina kullandın mı ne iş için kullanacaksın bunu sıfır mı almayı düşünüyorsun 2 el mi Fiyat aralığın nedir ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

hiç kullanmadım abimle beraber kullanıcaz almışlken 1 kere alalım sonra ileriye bakarız dedik ondan düşük model yerine bu yola girdik. hem abim iş yerinde kadro alınca hediye alıcam sana dedi bende geçireyim dedim :D 

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Nikon D90 18-105 VR kit ile sıfır fiyatı 2119 TL küsür olması lazım.Daha fazla para veririm diyorsan NIKON D7000 VR KIT (18-105 VR Lens) ile oda 3229 TL seçim senin istedigini al :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

hiç kullanmadım abimle beraber kullanıcaz almışlken 1 kere alalım sonra ileriye bakarız dedik ondan düşük model yerine bu yola girdik. hem abim iş yerinde kadro alınca hediye alıcam sana dedi bende geçireyim dedim :D 

Hocam kullanmadıysan bence çkta bir önemi yok.Nette bi ton dökümanı var.Halk eğitim merkezlerinde kursları var git araştır öğren.2 kez makine alırsan sana pahalıya patlar çünkü

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

hea para varsa acıma bas diosun ayni d7000 e. saol hocam.

Living Death
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

Hocam kullanmadıysan bence çkta bir önemi yok.Nette bi ton dökümanı var.Halk eğitim merkezlerinde kursları var git araştır öğren.2 kez makine alırsan sana pahalıya patlar çünkü

hocam kurs saatleri denk gelmio bana anca şöyle olur ben vardiya usulü çalıştığım için 2 gün çalışıyom 2 gün yatıyorum boşluğuma gelmesi lazım. birde süre çok uzun 1 hafta misal olursa boka sararız.

Living Death
Toplam Hit: 1620 Toplam Mesaj: 17