Sony A57 Fotoğraf Makinası Kullanan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

hea para varsa acıma bas diosun ayni d7000 e. saol hocam.

Aynn vala..Eğer paran varsa kıy paraya alabileceğinin en iyisini al.Gerekirse borç yap almaya bak.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

hiç kullanmadım abimle beraber kullanıcaz almışlken 1 kere alalım sonra ileriye bakarız dedik ondan düşük model yerine bu yola girdik. hem abim iş yerinde kadro alınca hediye alıcam sana dedi bende geçireyim dedim :D 

Hocam kullanmadıysan bence çkta bir önemi yok.Nette bi ton dökümanı var.Halk eğitim merkezlerinde kursları var git araştır öğren.2 kez makine alırsan sana pahalıya patlar çünkü

hocam kurs saatleri denk gelmio bana anca şöyle olur ben vardiya usulü çalıştığım için 2 gün çalışıyom 2 gün yatıyorum boşluğuma gelmesi lazım. birde süre çok uzun 1 hafta misal olursa boka sararız.

hocam kursa kendini şartlama.Temel mantığını kavrarsın,dökümanları okursun artık farklı bir boyut için kursa gidersin bilgilerini oturturursun olay biter

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

önce bir makinayı alalım da bakıcaz artık ileriye saolun gençler.

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

bu fiyat aralığında bir cihaz arıyorsan Pentax K10'a da bir göz atmanı öneririm,sony nikon ve canon'a odaklanıp bu canavarı unutuyorsunuz.

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

nikon d90 mı kaldı hocam o makineye 2000 lira verenn beyninde ribozom katliamı yapılmıştır. :D makine hayvan gibi 2 fotograf cekiyon 3. sünde kolun ağrımaya baslıyo gereksiz büyük bi makine. full hd çekemiyor odaklama sistemi canonunki kadar iyi değil. 

1200 lira olsa d90 alırım ama 2000 lira çüş devenn nalı. 

hocam bi radyo tv sinema bölümü öğrencisi olarak sana tavsiyem canon 600d dir. 

ne çok gelişmiş nede amatör. seni 3-4 sene idare eder. o zamana kadar ya sıkılırsın makine evde durur yada eskitirsin işin ehli olursun yukseltirsin modeli :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

hacı paran  varsa bekle d7100 çıktı gelince onu al yada d7000 al sony alacağına.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1619 Toplam Mesaj: 17