folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Sony Xperia 1 II Tanıtıldı: Snapdragon 865, 8GB RAM, 256GB Depolama Alanı

Sony Xperia 1 II Tanıtıldı: Snapdragon 865, 8GB RAM, 256GB Depolama Alanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu çok kamera olayı çok itici geliyo, tam mikropenislilerin kullanacağı bişeymiş gibi durmuyo mu sizce de?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Ben beğendim bu telefonu ama donanımsal olarak ekran yenileme hızı düşük sanırım. Onu da yazılımla aşacaklarmış bakalım ois/eis muhabbeti gibi olacak sanırım.

iPhone X'e kadar iPhoneların ekranı 60 hz yenileme hızına sahipti. Buda animasyonların daha akıcı ve yumuşak olmasını sağlıyordu. Sonradan Android üreticileri bu işe uyanınca onlarda hz değerlerini arttırdı. Apple baktı işler karışıyor 120 hz yaptı ekranlarını. Ancak gelgelim iPhoneların parmak algılama değeri hala 60 hz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Xperia Z --> Xperia XZ

Bu sony telefonlara nedense hep tutuldum farklı ve kaliteli geliyor diye alıyorum. Z 4 sene kullandım, XZ 3 seneyi doldurdu artık. Artık ya applea geçeceğim ya da yine Sony bundan alırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

Xperia Z --> Xperia XZ

Bu sony telefonlara nedense hep tutuldum farklı ve kaliteli geliyor diye alıyorum. Z 4 sene kullandım, XZ 3 seneyi doldurdu artık. Artık ya applea geçeceğim ya da yine Sony bundan alırım.

https://www.youtube.com/watch?v=ekc7eb_XGv0

Z'nin yeri bende ayrıdır. İlk çıktığı dönem almak istemiştim alamamıştım. İlk 1080p ekranlı telefonlardandı. Birde ekranı rakiplerinden büyüktü. Suya dayanıklılık vs. 2013 yılı için efsane bir cihazdı.

Sonrasında çıkan Z1 ve Z2 ile iyi gidiyorlardı. Z3'ten sonra sıçmaya başladı seri.

XZ ise Sony'nin Türkiye'den çekildiği döneme denk geldiğinden gider ayak son bir güzellik yapalım diyerek piyasa fiyatının çok altında sattılar. O dönem alanlar çok şanslıydı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Arkadaş öyle anlatmışsın ki sony a 9 kamera tanıtıyorsun espri ama gerçek öyle yıllardır Sony kullanırım teknolojik olarak üstün ve öncü kavramını kaliteli pazarlamaya çeviremediler küresel altyapıları sağlam olduğu için bir şekilde ülkemiz olmasa da tüm elit pazarlarda hala etkili bir oyuncu.gelelim telefona standart sony dokunuşları hala duruyor belki günümüz ekranları batarya dostu olmasada batarya sı zayıf gibi ama önemli değil her şeye çare bulunuyor sony denince kamera ve neler yapabildikleri akla geliyor sony bugün diğer japon abilerine(Canon,Nikon)saygı ile selam çakarken onlardan üstün lens ve kameralar üreterek rakipsiz olduğunu son yıllarda ispatladı eh bu ve diğer birikimlerin telefonlara yansıması olacaktır diyorum.ben sony nin hdr çekimine bayılıyorum ürettiği medyalara ne varsa koyuyor benim  70 dakikalık çekim zamanıma iphone x dayanamadı sıcaklıktan çekimden düştü.banyo yaparken veya şortun cebinde unutup denize girdiysen korkma su altında veya yağmurda güzel çalışır ama telefon açılıp saçılmışsa onu bilemem ses sony kalitesi güzel bir ses donanımınız da dehşettir eğer ki bu telefon Türkiye ye gelsin alırım ama elimde ki bozulursa belki öyle yıllardır plastik samsung lara servet ödedik buna mı vermeyeceğiz .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.200 euro istemiş Sony. Sony kadar kendini zorla batırmaya çalışan bir firma yoktur. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1.200 euro istemiş Sony. Sony kadar kendini zorla batırmaya çalışan bir firma yoktur. 

Androidi çinlilere teslim et piyasayı Apple A tamam öküzün öküzü sony.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Meizu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

Meizu

Meizu bu telefonun sınıfında değil. Meizu, Xiaomi'nin Redmi ve Note serisinin sınıfında cihazlar üretiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony bu sene bu zamana kadar sadece 400.000 tane telefon satabilmiş. Aslında mobilden çekilerek mantıklı bir karar aldılar. Zaten o koca çerçeveli tasarımlarla satamıyorlardı yok yere telefon geliştirmeye para harcıyorlardı. Şimdi en azından o parayı başka bir yere harcarlar.

Nereden nereye be Sony...

Toplam Hit: 5706 Toplam Mesaj: 43
sony