Sony Xperia Z Şebeke Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar sony xperia z aldım 10 gün oldu beni arayanlar bazen ulaşamadığını söylüyorlar bakıyorum arada şebeke gerçekten sinyal hiç yok ben bir arama yapunca şebeke hemen geliyor nette aratırdım xperia larda böyle bir problem varmış sizde de  varmı böyle problem yardımcı olursanız sevinirim

bazı forumlarda konu açılmış

http://indirwap.tk/m_95819476/tm.htm

misafirdir ne kafirdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Simkartın eskiyse bayiye git yenile hocam genelde kb olarak eski olan kartlarda yeni cihazlar bu tip sorun yaratıyor. Ayrıca yazılımsalda olabılır kartla düzelmezse servise yollayıp yazılım güncellemesi yaptırabilirsin

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ben de zr var hiç böyle sorunlar yaşamadım ilginç, diğer tellinde aynı yerlerde olmuyor muydu?

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    maserati bunu yazdı

ben de zr var hiç böyle sorunlar yaşamadım ilginç, diğer tellinde aynı yerlerde olmuyor muydu?

yok hocam diğer telefonumda problem yoktu gidip kartı yeniledim ama problem devam ediyor

misafirdir ne kafirdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

bende de z var hocam mesela çekmeyen bir yerden çeken bir yere geçince hemen anında algılamıyor ama en geç 1-2 dk sonra algılıyor.Bu aynı dert sonylere kronik değil bir çok telefon yapıyor bunu.Ama senin problemin biraz daha ilgnç geldi bana.Sony nin yazılımı ile pc den onarım yapmanı öneriyorum ondan sonra gönder servise gitsin 3 haftaya gelir muhtemelen

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

bende de z var hocam mesela çekmeyen bir yerden çeken bir yere geçince hemen anında algılamıyor ama en geç 1-2 dk sonra algılıyor.Bu aynı dert sonylere kronik değil bir çok telefon yapıyor bunu.Ama senin problemin biraz daha ilgnç geldi bana.Sony nin yazılımı ile pc den onarım yapmanı öneriyorum ondan sonra gönder servise gitsin 3 haftaya gelir muhtemelen

yok hocam sorun telde belli başka varmı bu sorunu yaşayan

misafirdir ne kafirdir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tbtgezgini bunu yazdı

Simkartın eskiyse bayiye git yenile hocam genelde kb olarak eski olan kartlarda yeni cihazlar bu tip sorun yaratıyor. Ayrıca yazılımsalda olabılır kartla düzelmezse servise yollayıp yazılım güncellemesi yaptırabilirsin

onuda yaptım hocam aynı sorun devam

misafirdir ne kafirdir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Engineering Mode'da "Sleep" li bir zıkkım vardı ekranı kapatınca şebekeyi filan kesiyordu makine. Netten bakamadım Eng. Mode'a girmeye bak ve ara sanırım çözümün orada olacak. Aynı sorunu görmüştüm ve öyle çözmüştük.

Cal

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Engineering Mode'da "Sleep" li bir zıkkım vardı ekranı kapatınca şebekeyi filan kesiyordu makine. Netten bakamadım Eng. Mode'a girmeye bak ve ara sanırım çözümün orada olacak. Aynı sorunu görmüştüm ve öyle çözmüştük.

Cal

STAMINA özelliğinimi diyorsun hocam

misafirdir ne kafirdir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Şebeke modum--wcdma(tercih edil)/Gsm olarak seçili. buna benzer sorunu bende yaşamıştim şebeke ayarını böyle yaptım düzeldi.ayrıca bu modda da olmazsa,avea turkcel hangisi ise olara danis faydası olacaktır

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Benim dusunceme göre yüksek ihtimal şebeke moduyla alakalı. 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
Toplam Hit: 2843 Toplam Mesaj: 16