folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Spor Tipi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Spor Tipi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

1 tane sigorta şirketinin gönderiği kulaklık vardı 1 yıl kullandım çok memnundum bozuldu sonra neredeyse her ay 1 tane kulaklık değiştim ya kırıldı yada istediğim gibi değildi yani 10 metre çekmesi gereken kulaklık 3 metreden sonra çekmemeye başlayanlar oldu

100 lirayı geçmeyecek kafa bantlıda olabilir tere dayanıklı varmı bildiğiniz kulaklık

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Daha önce bende böyle bir konu açmıştım bana da lazım up !

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
    https://www.aliexpress.com/item/32722285037/32722285037.html

12 dolar sarj süresi aktif 4 saat gidiyor.Bisiklet sürerken kullanıyorum terden bozulmadı henüz.12-15 gün civarı geliyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    metaman bunu yazdı

12 dolar sarj süresi aktif 4 saat gidiyor.Bisiklet sürerken kullanıyorum terden bozulmadı henüz.12-15 gün civarı geliyor

mesafe nasıl hocam net 10 metre alabiliyormusun birbirini görürken?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bu bluetooth kullakliklarda muzik kalitesi nasil oluyor ??

Edit : Cok muzik dinleyen birisiyim ve surekli telefon cebimde normalde kablolu her zaman tercihim fakat 

Surekli hareket halinde birisiyim dolayisiyla telefonun girisindeki kisim en dayanikli kulaklikta bile 1 ay tek idare ediyor daha sonra fazla bukulmeden dolayi temassizliklar basliyor 

Kiz arkadasim bir kulaklik almis ttec markasinin dedi aylardir kullaniyorum aldim 1 ay etmeden bozuldu giris kismi yine kablo oynayinca direk kendi kendine sarki degistiriyor kapatip aciyor konusmayi kapatiyor falan yok mu duzgun bir tavsiye ogrenciye uygun gelecek ay isteteyim

TheAvenqer tarafından 23/Şub/18 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

meizu ep52 fiyatı az biraz fazla ama kesinlikle ve kesinlikle değer. ep51 güzel değil ama. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/anker-soundbuds-slim-kablosuz-bluetooth-spor-kulaklik-p-HBV000008CL1I

konusunu açmıştım daha önce kulaklık arıyordum bunu aldım memnunum. 129tl almştm 1 10 gün oldu olmadı güzel cihaz.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Bende aldım bir tane de şarjıyla uğraşmaktan kullanmaya fırsat olmuyo, önermem.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Bu bluetooth kullakliklarda muzik kalitesi nasil oluyor ??

Edit : Cok muzik dinleyen birisiyim ve surekli telefon cebimde normalde kablolu her zaman tercihim fakat 

Surekli hareket halinde birisiyim dolayisiyla telefonun girisindeki kisim en dayanikli kulaklikta bile 1 ay tek idare ediyor daha sonra fazla bukulmeden dolayi temassizliklar basliyor 

Kiz arkadasim bir kulaklik almis ttec markasinin dedi aylardir kullaniyorum aldim 1 ay etmeden bozuldu giris kismi yine kablo oynayinca direk kendi kendine sarki degistiriyor kapatip aciyor konusmayi kapatiyor falan yok mu duzgun bir tavsiye ogrenciye uygun gelecek ay isteteyim

Birçok kulaklık kullandım ama 1 yıldır kullandığım Samsung Level U kadar kalitelisini görmedim. Evde telefon diğer odadayken de çekiyor. Çok memnunum tavsiye ederim.

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    metaman bunu yazdı

mesafe nasıl hocam net 10 metre alabiliyormusun birbirini görürken?

Hiç denemedim ama araya duvar girince 3-4 metreden kopuor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 2226 Toplam Mesaj: 20
bluetooth kulaklık