folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Spor Tipi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Spor Tipi Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/anker-soundbuds-slim-kablosuz-bluetooth-spor-kulaklik-p-HBV000008CL1I

konusunu açmıştım daha önce kulaklık arıyordum bunu aldım memnunum. 129tl almştm 1 10 gün oldu olmadı güzel cihaz.

Bende ankerin farklı modelini tavsiye etmek için girdim konuya. Nette en mantıklı kulaklık olarak nam salmış. tek sorun bangır bangır değil onun haricinde on numara kulaklık. Özellikle kulak yapın kulaklık için uygun değilse dediğim modele yönelebilirsin.

https://www.hepsiburada.com/anker-soundbuds-nb10-bluetooth-4-1-su-gecirmez-spor-kulaklik-p-HBV000004QBTI

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sennheiser PMX 686G Sports Android Uyumlu Kulaklık

DJ_Alper kesinlikle bu

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Sennheiser PMX 686G Sports Android Uyumlu Kulaklık

DJ_Alper kesinlikle bu

100 lirayi geçmeyecek hadi biraz geçsin

Vestel.desibel nasıl ki

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

meizu ep52 fiyatı az biraz fazla ama kesinlikle ve kesinlikle değer. ep51 güzel değil ama. 

Meizu ep51 kullanıyorum bende ve oldukça memnunum ses kalitesi çok iyi, Kesinlikle tavsiye ederim.

http://msy.kim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Trust Sila  aldim ve aradığım buymus 😁

Uygun silokonla (en kucugu oldu) kulaga iyi yerleşiyor 5 buçuk saat drn sonra low batary uyarisini.aldim ses kalitesi cok.guzel kabloludan daha iyi ses veriyo

Ve alir almaz.yaptigim ilk sey telefonu cekmeceye kapatip bakmak oldu :) acik.alan 10 metre net cekim veriyor 3yil garantili bozulurda.gonderirim 1hafta iyice kullandiktan sonta yazarim dedim:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Uygun silokonla (en kucugu oldu) kulaga iyi yerleşiyor 5 buçuk saat drn sonra low batary uyarisini.aldim ses kalitesi cok.guzel kabloludan daha iyi ses veriyo

Ve alir almaz.yaptigim ilk sey telefonu cekmeceye kapatip bakmak oldu :) acik.alan 10 metre net cekim veriyor 3yil garantili bozulurda.gonderirim 1hafta iyice kullandiktan sonta yazarim dedim:)

hocam nereden aldın, kulağı rahatsız eder mi 1 saatlik kullanımda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    slanger bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hocam nereden aldın, kulağı rahatsız eder mi 1 saatlik kullanımda

3 saat kullaniyorum salonda kulakta cok rahat ilk bas kulaga takip cikarmada  bu tip kulaklık kullanmadığım icin zorlandim sonra alistim

Kulak arkasi,  kulak ici , kafa bantli kullandim bunu beğendim

Turkcell.com.tr den aldım

Toplam Hit: 2246 Toplam Mesaj: 20
bluetooth kulaklık