folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Spotify Ücret İadesi Almak

Spotify Ücret İadesi Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

çevrimdışı dinleniyor mu bu alette ? mesela doremi gibi bir şey mi ? eğer onun gibiyse neden para veriliyor ki ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

çevrimdışı dinleniyor mu bu alette ? mesela doremi gibi bir şey mi ? eğer onun gibiyse neden para veriliyor ki ?

çevrim içiykne şarkıalrı indirtiyor. wifi varken mesela. onları çevrim dışı dinleyebiliyorsun.

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

çevrim içiykne şarkıalrı indirtiyor. wifi varken mesela. onları çevrim dışı dinleyebiliyorsun.

aynı doremi yani

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

aynı doremi yani

kullanamdım ilk defa duyuyorum

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Ücreti zaten ay sonunda kesmiyor mu Spotify? 30 günlük deneme süresinde beğenmezsen iptal edersin, zaten para çekmemiş olacaklar hesabından.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekimbebesi
    ekimbebesi's avatar
    Erkek

Ben premium hesap için ödemeyi hatalı bir şekilde yapmıştım (aile almak yerine yıllık tek hesaba premium aldım) ve support@spotify.com ile iletişime geçerek yapılan hatalı işlemin ücretini birkaç gün içinde hesabıma geri aldım. Ben maili hem Türkçe hem de İngilizce olarak yazdım kısa sürede aşağıdaki gibi dönüş yaptılar. 

Not: Bu hatalı ödeme sonrasında uygulamayı kullanmadan mail attım.

"
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz. Üyeliğin ve ödemelerin hakkında bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

ekimbebesi kullanıcı adlı hesabına bir göz attık ve 12 aylık Premium satın aldığını teyit ediyoruz. 

Aile için Premium alman hala mümkündür. Üyeliğini, normal Premium'dan Aile için Premium'a yükselttiğinde, halihazırda ödemiş olduğun kalan zamanın bir Aile için Premium üyeliğine çevrilecektir; dolayısıyla, bu işlem bir sonraki ödeme tarihini öne çekebilir. Yenileme tarihini üyelik sayfanda gözden geçirebilirsin.

Yine de, istersen, son ödemenin alındığından 14 gün geçmediği için ödemeni geri iade edip hesabını Ücretsiz servise döndürebiliriz.

Son ödemeni iade etmemizi istiyorsan, bize onay ver ve işlemleri başlatacağız. 

Senden haber almayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Başka bir şey varsa, onu da yazmaktan çekinme.

Çok güzel bir gün dileriz, 

Jeannette

Spotify Customer Support"

ekimbebesi tarafından 26/Şub/17 23:11 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Uzun zamandan beri vodafone uzerinden premium kullaniyordum.

Vodafone yeni bir karar ile spotify premium paketlerini iptal etmis sitede hala gorunuyor ama artik dahil degilmis.

Spotify ayarlardan kontrol ettigimde premium seceneginin acik oldugunu gorurdum hep.

Uyelik bittigi icin bugun kartimi kullanarak aylik abonelik aldim lanet olasi muzik kalitesi artti.

Bu kadar ac gozluluk olmaz arkadas yaa.

Almam gereken maksimum kalitede dinlememisim onca zamandir.

Razer Kraken 7.1 Chroma kullaniyorum kulaklik kendine geldi resmen.

Ulan spotify yapacagin isi sikeyim onca zamandir dusuk kalitede yayin yapmissin.

Ses kalitesi maksimum budur diye hic dikkat etmedik.

KNOWLEDGE IS POWER!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı

Vodafone yeni bir karar ile spotify premium paketlerini iptal etmis sitede hala gorunuyor ama artik dahil degilmis.

Spotify ayarlardan kontrol ettigimde premium seceneginin acik oldugunu gorurdum hep.

Uyelik bittigi icin bugun kartimi kullanarak aylik abonelik aldim lanet olasi muzik kalitesi artti.

Ulan spotify yapacagin isi sikeyim onca zamandir dusuk kalitede yayin yapmissin.

hocam ayarı var aslında ayarlarda müzik akış kalitesi diye paketine göre en yüksek kaliteden normale çekebiliyorsun zannetmiyorum vodafonela anlaşma var diye düşük kalite yayın versin sadece

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    OCEANUS bunu yazdı

hocam ayarı var aslında ayarlarda müzik akış kalitesi diye paketine göre en yüksek kaliteden normale çekebiliyorsun zannetmiyorum vodafonela anlaşma var diye düşük kalite yayın versin sadece

Kac yildan beri spotify kullaniyorum.

Goster hocam o ayari da ogrenelim.

KNOWLEDGE IS POWER!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    OCEANUS bunu yazdı

Kac yildan beri spotify kullaniyorum.

Goster hocam o ayari da ogrenelim.

Ayarlar>Aktarım Kalitesi>Akış Kalitesi (En İyi)

nrddnshn tarafından 28/Şub/17 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
Toplam Hit: 4469 Toplam Mesaj: 32
spotfy