folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder SSD Disk Sonrası Bilgisayar Açılmama Problemi

SSD Disk Sonrası Bilgisayar Açılmama Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

UEFI olarak kurduysan windowsunu diski UEFI yapıp taşıma yap boot eder ozaman

Hocam disk hiçbir şekilde görünmüyor. Takıyorum tık yok.

@AlbayHardal Sonra ne yaptın hocam? En heyecanlı yerinde kesmişsin yazıyı :)

sonra güzelce bir küfredip kaldırdım köşeye, bulursan bir çözüm yolu beni de aydınlatır mısın hocam?

Benim yaptığımı yap istersen.. garantisi bitikse.. ..  düzelmişti benim sss

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

HORT !!!

Evet diski daha dün mecidiyeköy deki arena bilgisayar toplama noktasına bıraktım. Artek bilgisayar diye biryer. 1 senedir eriniyordum.

Fatura tarihi 06.11.2018 di ama garanti belgesi kayıp olduğu için arena bilgisayar sistemlerinde ürün garantisi bitik görünüyordu. Servis garanti bitmiş görünüyor ve garanti belgesi de olmadığı için yardımcı olamayız filan dediler. Bende faturası var ve daha 2 yılı dolmamış dedim. Faturada ürün seri no yazıyor mu dediler yazmıyor dedim. Bana arena müşteri hizmetlerine mail at dediler.

Mail attım hemen döndüler yollayın hallederiz dediler. Ben ürünü alırken 3 yıl garantili diye almıştım ama 3 yıl garantili olabilmesi için garanti belgesinin 3 yıl olarak düzenlenmesi gerekiyormuş bilginiz olsun.

Arena müşteri hizmetleri fatura varsa ve fatura tarihi 2 yılı geçmediyse gönderin dedi. Dün itibariyle verdim bakalım ne olacak?

İyice soğudum artık bilgisayarla da hiç uğraşmak istemiyorum. Tekrar ssd tak windows kur filan. Bir senedir eski hdd sini taktım yavaşta olsa kullanıyordum.

Şimdi bu ssd gelirse mevcut sistemi ona nasıl kopyalarım ve takınca ssd den devam edebilirim???

JOE tarafından 12/May/20 17:46 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Servis ürün iadesi kararını verdi.

Şimdi hangi ssd yi almak gerekir sizce? Adatanın içi samsung diye onu almıştım. Bu yanlış bir karar mıydı yoksa yine adata mı almak gerekir?

Önerilerinizi bekliyorum müritler.

Not late for nothing
Toplam Hit: 2640 Toplam Mesaj: 24
ssd disk laptop açılmıyor