folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şu An En İşe Yarar Kredi Kartı Hangisi?

Şu An En İşe Yarar Kredi Kartı Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Garanti flexi alma onun haricinde senelik kart aidatı olmayan kartlardan al. Finansbank fixcard var taksit de oluyor garanti gibi değil. Diğer bankaların aidat olmayan kartlarını bilmiyorum. Garanti alma :)

Bende Fix Card var. Taksit imkanı var ama belli bir sayının üzerine çıkmıyor. Zİraat Bankasının Max. kart var.  İş Bankasının kredi kartının özelliklerini taşıyor. Aidatı ise 18 lira olarak görünüyor. Bundan almayı düşünüyorum.

Başvuru yaptım ve;

Kredi kartı başvuru talebinizin değerlendirilebilmesi için gelir belgeniz ile birlikte en yakın şubemize başvurunuz.

Pikacu tarafından 18/Kas/15 21:17 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

şimdi bankacılıkla ilgili bir işlem yapıcaksan. müşteri hizmetlerine ulaşabileceğin ve soruna çözüm yolu gösterecek bir banka seçmen gerek. bunuda şuan en iyi sağlayan banka derimki garanti bankasıdır.

bonus al her yerde geçiyor zaten. he birde ben 2 binlira üzerinde limitim olur tek seferde 2 bin üzeri alışveriş yaparım dersen bonus gold alırsın %20 daha fazla bonus alırsın

en çok kampanyada şuan bonus da var. garanti bonus iyidir.

sanki babamın bankası amk :)

imzayı bıraktım basıyorum artık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Enpara + Cardfinans GO benim işimi fazlasıyla görüyor. Finansbankı seviyorum lanet olsun :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iş bankası aidatsız kredi kartı var ama limiti düşür tutuyorlar, ne yaptıysam yükseltemedim limitini.. bankada mevduat hesabımı bile referans olarak  kabul etmiyorlar.. Garanti bonus ise limit arttırımı için ağzımın içine düşecek nerdeyse, her hafta limitini arttır diye otomatik arama yapıyorlar.. Ayrıca garanti bonus yıllık aidat ücretinin %75 ini çip para olarak geri yükleme yapıyor. [[ama müşteri hizmetlerini arayıp biraz bozuk atmanız lazım, iptal edicem falan deyin hemen çözüm üretiyorlar :))) ]]]

elcondor tarafından 18/Kas/15 21:29 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

İş'te Üniversiteli'ye bakıyordum da şu dikkatimi çekti. Adamlar kartı aidatlı ve aidatsız olarak ikiye ayırmış. Eğer aidatsız olanından alırsanız şunlardan faydalanamazsınız diyor:

• Maximum üye işyerleri dışında ve yurt dışında Bankamızın verdiği ilave MaxiPuanlar

• İlave taksit ve indirim kampanyaları

• Dönemsel MaxiPuan kampanyaları

• Müzekart özelliği

• İş Kültür Yayınları’nda sunulan indirim

• İstanbul Atatürk Havalimanı otopark indirimi

• Ankara Esenboğa Havalimanı otopark ve vale indirimleri

• Kanyon Vale İndirimi

• Temassız ödeme özelliği

• Maximobil kredi kartı

İlk ikisi dışında hiç umrumda değil açıkçası. Sonra açıp şuanki ve bitmiş kampanyaları inceledim ve %80 civarında aidatsız kart için geçerli değildir yazıyor. Anladığım kadarıyla 25 TL yıllık ücret istiyorlar temassız olanı için. Diğeri de 20 TL.

Şuan başvurunca bir sinema bileti hediye ediyor. Eğer sabah ilk seansa gidersem diğerini de 7 liraya veriyor. Bu şekilde bu senelik ücreti çıkarmış oluyor. Aslına bakınca karlı gibi. Ne dersiniz?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bende gece gun world ekoya basvurudm o nasıldır?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

garantiyi sevmiyorum, ama garanti bonus tan memnunum taksit imkanı ve müşteri destekleri gayet iyi. 

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Harcamalarıyla ünlü, ipneliğine gösteriş meraklısı ve zengin büyüğümüz "Robinson Cruose" üyemizi konuya davet ediyoruz :)

Bende; ziraat maximum, iş bankası maximum, garanti bankası bonus, akbank wings black, yapı kredi world gold ve yapı kredi world klasik var hocam. Hepsinden aidat parası kesilmedi bir tek geçen ay akbank 104 TL kesmişti kartı iptal ettirdim, kurye yenisini göndermiş almadan geri yolladım sonra müşteri hizmetleri aradı bende şikayet ettim parayı iade ettiler kartı aldım.. şuanda öğrenciler için aidat almayan akbank free kredi kartı var sanırım onun haricinde ziraat bankası maximum uygundur. Ben en çok wings black kartı kullanıyorum puan biriktiriyoruz :)

essan tarafından 18/Kas/15 21:48 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

TÜM bankalardan kartlarım var  hepsini kullandım ve kullanıyorum. 

Kesinlikle teb bonus ve iş bankasının kartı olan işte üniversiteli en iyisi.  Cepteteb ve işcep den her şeyimi hallediyorum. Garanti de iyi ama teb bonus kartımda zaten garantide olan özellikler de oluyor bonus özellikli olduğu için. O yüzden garantiyi iptal ettirdim. Borcunu bitireyim Axes i kesin kapattıracam.

EN berbat bulaşılmayacak banka KESİNLİKLE AKBANK. Ne bir kartını al ne de hesap açtır. 

Come On Cj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Hepsi ocağına incir ağacı dikmek için idealdir. 

Yıllardır kullanıyorum. Bir kez dahi ocağıma incir ağacı dikmedi. Bahsettiğiniz kullanmayı bilmeyenler için geçerli. Onların da ocağına incir ağacı diken kredi kartı değil, akılsız başları. Kredi kartı olmasa, arkadaştan borç alır, tefeciye bulaşır. Yine ocağına incir ağacı diker.

Yıllardır kullanan birisinin böyle bir konu açmasına sasirdim. 

Halbuki deneyimli bir tüketici olup,  hangi bankanin ne mal olduğunu bilmeniz gerekirdi. 

Iyi arastirmalar. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 3328 Toplam Mesaj: 39
banka kredi kartı