folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şu Aracı Alıcam Sizce Nasıl

Şu Aracı Alıcam Sizce Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-rxt-1.4-16v-er-438-168778173/detay/

araç bu arkadaşlar salı günü çanakkaleye gidiyorum gitmişken duruma göre aracı alabilirim tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum kazası değişeni yok

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Tipinden dolayı sevmedim görsem tiki emo apaçi arabası derim

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

2002 model 160 000 km deki ve spor kullanılmış yorgun bir motoru olan renault a ben şahsen o kadar para vermem.

2004-2005 model 100.000 km de ford fiesta alabilirsin aynı segment.

Spor olarak kullanıldığı her halinden belli aracın,bundan dolayı motoru çok yoruyorlar,

Bu arada dikkat ettiysen araç ilana 18 haziranda verilmiş.Sıkıştığın zaman bu arabayı elinden çıkarman demek oluyor ki en kötü ihtimal 5 ay.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

2002 model 160 000 km deki ve spor kullanılmış yorgun bir motoru olan renault a ben şahsen o kadar para vermem.

Spor olarak kullanıldığı her halinden belli aracın,bundan dolayı motoru çok yoruyorlar,

Bu arada dikkat ettiysen araç ilana 18 haziranda verilmiş.Sıkıştığın zaman bu arabayı elinden çıkarman demek oluyor ki en kötü ihtimal 5 ay.

aynı şeyleri bende düşündüm çok sıcak bakamıyorum araca bu yüzden

ayrıca 2004-2004 100.000 de fiesta varsa bi göstersen hacı abi ben bulamadım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı

aynı şeyleri bende düşündüm çok sıcak bakamıyorum araca bu yüzden

ayrıca 2004-2004 100.000 de fiesta varsa bi göstersen hacı abi ben bulamadım :)

Sen üzerinde yazan etikete bakma hocam,20 küsür fiyat yazıyorlar ama alan yok.1 ay daha bekle fiyatlar dibe vuracak.

5 senedir fiesta kullanıyorum çok memnunum hem yakıtından hem masrafsız oluşundan.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

Çok rahat 13 bin e sıfır modifiyeli çok temizini bulursun.Hatta enişte sedanı 90k kilometrede 11.500a satmıştı. 5 bin lira cebine kalır tesisat yay xenon jant en kralını yaparsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    abds bunu yazdı

Çok rahat 13 bin e sıfır modifiyeli çok temizini bulursun.Hatta enişte sedanı 90k kilometrede 11.500a satmıştı. 5 bin lira cebine kalır tesisat yay xenon jant en kralını yaparsın

hocam dediğin gibi bi araç bul 2 tane alıcam :)

fiyatların düşeceğini zannetmiyorum ama bekliyeyim biraz daha

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Satarken sıkıntı yaşarsın Gardaş olur bu araba sana ve hemen satamazsın.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Satarken sıkıntı yaşarsın Gardaş olur bu araba sana ve hemen satamazsın.

yanlışın var bu araçlar peynir ekmek gibi satılıyor. ama fiyat biraz fazla geldi 6 ay önce 2004 nü aldım 15.000 TL ye 1100 km 200 tl yaktı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Sahibini biliyorum bu aracın,yorgun oldugunu sanmıyorum k4j motorlu ortalama ömrü 500-600k km.

Bu arkadasin fiyat indirmesini beklemeyin,piyasa amaçlı ilanda o araba aylardir :) 

Soracağın tek sey,spor yay mı takmış,takmışsa ne marka ? orijinal yaylara mı işlem yaptırmış ?

alt takım kondisyonu hakkında fikir verir.

ha su da var,benim arac 82binkm'de sadece sol iki kapı boyalı.18,750 bu ediyosa,benim ekstralarla aracim 20 üzeri eder.

Koca hestiy aya bedenem ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

arabayı aldığı günden bu güne 3 yıl geçmiş ve bu 3 yıl içinde 40000 km yapmış,yanlış hesapladıysam günlük 444 km yol,hey maşallah ?

Toplam Hit: 3802 Toplam Mesaj: 38