Su Arıtma Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Su arıtma cihazı alırken 1 litre suya 4-7 litre arası atık su attığını bilerek alin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Hatta geçen bi arkadaş çocuğun su artıma içtikten sonra gece su ihtiyacından 5 defa uyandığını normal hazır suya geçtiğinde uyku düzeninin düzeldiğini söyledi

Eşim ile aynı kavgayı yapıyoruz. Su arıtma cihazı mutfakta, benim odamda su sebili var. onun damacanasını dolduruyorm. AMK her gün bi damacana su içiyordum 19 lt amk bi damacana . simdi çözümü 1 damacanaya 2 tane beypazarı maden suyu dokuyorum. 8-9 litre su yetiyor böyle olunca. Yarı yarıya azaldı su tüketimim. Eşim de sen şeker tükettiğin için artıp azalıyor su ihtiyacin diyor.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Hatta geçen bi arkadaş çocuğun su artıma içtikten sonra gece su ihtiyacından 5 defa uyandığını normal hazır suya geçtiğinde uyku düzeninin düzeldiğini söyledi

Eşim ile aynı kavgayı yapıyoruz. Su arıtma cihazı mutfakta, benim odamda su sebili var. onun damacanasını dolduruyorm. AMK her gün bi damacana su içiyordum 19 lt amk bi damacana . simdi çözümü 1 damacanaya 2 tane beypazarı maden suyu dokuyorum. 8-9 litre su yetiyor böyle olunca. Yarı yarıya azaldı su tüketimim. Eşim de sen şeker tükettiğin için artıp azalıyor su ihtiyacin diyor.

suyun icine biraz tuz atsana hocam. sodyum bikarbonat olur, sodyum klorur olur.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Comax monax geçin.. karaköy necati bey cd . bu işin  piyasası..

Kimi tavsiye ediyorsun hocam 

bütün dükkanlar orada karşılıklı ama aynı cadde üstünde en fazla emtek markasının mağazası var.  3 5 dükkan gezersin içine sineni alırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Su arıtma cihazı alırken 1 litre suya 4-7 litre arası atık su attığını bilerek alin

Hocam Damacana ile karşılaştırınca her türlü maddi olarak avantajlı duruma geliyor

Bu ikide bir damacanın gelmesi gitmesi su bitti derdi her seferinde ayrı ödeme yada damacana plastiğindeki bakterileri saymıyorum

Cam olarak damacana almadığınız zaman her türlü risk ama maddiyat işte çok pahalı 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Arıtma ile su içtiğinizi sanmayın. 

https://www.youtube.com/watch?v=0xPcD9x_jgg

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Bende bugün karar vermiştim 2000 liradan 2500 yapmış fiyatı ihlas firması, bu yüzden ayar oldum bakalım neyde karar vereceğim 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bina su basıncı düşükse atık su fazla olur. Haliyke arıtıcıya pompa takmanız gerekir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Bina su basıncı düşükse atık su fazla olur. Haliyke arıtıcıya pompa takmanız gerekir

Pompa li kullandım çit membrana da döndüm en fazla 1 2.5 düşürdüm dahası yok ben olayın maddiyatinda degilim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

Arıtma ile su içtiğinizi sanmayın. 

https://www.youtube.com/watch?v=0xPcD9x_jgg

Muritler de yazmis zaten cok su ictigim halde susumaya devam ediyorum diye. 

Su hafife alinabilcek bi konu degil agalar. Gıda olarak en cok tukettigimiz sey sudur. Vucudumuza en cok giren sey yani.

Bitkilerin istedigi ph 5-6 arasinda iken insanlarin ise 7-8 ne kadar yuksek o kadar iyi.

Bakterileri tutucam diye butun yararli mineralleri de kesiyor aritma cihazlari.

Bence su tasarruf düşünülmesi gereken en son konu olmali.

Sigaradan kısın ekmekten şekerden atistirmaliktan biradan seksten ne bilim herseyden tasarruf edin sudan etmeyin. 

Gidin babalar gibi munzur su alın. En pahalisini alin. Tek kullanimlik damacana alin en steril olanindan.Hasta olmayı unutun.

Yediginiz diger butun gidalarin da vitaminlerinin emilim oranini artirir yuksek ph ve yuksek mineralli sular.

Vucut direnci emin olun cok yukselir.

Son yazdigim iki cumleyi araştırın.

tabi lan
Toplam Hit: 1582 Toplam Mesaj: 23
su arıtma