Su Arıtma Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

2 Yıldır Su Conax marka su arıtma kullanıyoruz. 6 ayda Filtre değişiyor Şu an Filtre değişim ücreti 300 350 civarı

maliyet olarak düşünmekten ziyade bazen su artımadan su içtiğim halede sanki vücudun su ihityacı gitmiyor gibi geliyor.

Hatta geçen bi arkadaş çocuğun su artıma içtikten sonra gece su ihtiyacından 5 defa uyandığını normal hazır suya geçtiğinde uyku düzeninin düzeldiğini söyledi

Şimdi marka olarak Conax var bende nasıl bilmiyorum ama çokta zararlıysa suyun mineralini alıyorsa uzun zaman sonra sağlık problemi olarak döner mi bu iş 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Kaç aşamalı senin filtre

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Kaç aşamalı senin filtre

5 aşamalı 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/su-ariticii-tavsiyesi-254140/2 şu konuya yazmıştım bende ilk 5 filtreli ile başladım tds ölçümde değerlerin fazla düştüğünü gördüm alkaline , mineral filtre ile kaybı biraz önledim ama kaliteli hazır suların değerlerini yakalayamadım onu da arada bir maden suyu içerek dengelemeye çalışıyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/su-ariticii-tavsiyesi-254140/2 şu konuya yazmıştım bende ilk 5 filtreli ile başladım tds ölçümde değerlerin fazla düştüğünü gördüm alkaline , mineral filtre ile kaybı biraz önledim ama kaliteli hazır suların değerlerini yakalayamadım onu da arada bir maden suyu içerek dengelemeye çalışıyorum 

filtreleri nereden alıyorsun hocam ? güvenilir sertifikalı satış yapan yerler var mı ? aşırı derecede çakması sahtesi dönüyor bu arıtma işinin.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Bende almayı düşünüyordum. Bir arkadaşta conax varmış tavsiye etti. Hatta övünerek " sen hazır suyla su kaynattığında yine de kireç oluyor mu ?" diye sordu. "Oluyor." dedim. "bu su arıtmada sıfır kireç" dedi. Doğrusu kafam karıştı bu kadarı da fazla mı acaba diye. Almaktan vazgeçtim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Comax monax geçin.. karaköy necati bey cd . bu işin  piyasası..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Comax monax geçin.. karaköy necati bey cd . bu işin  piyasası..

Kimi tavsiye ediyorsun hocam 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

evet ya var mı tavsiyesi olan bizde de geçen annem sucuya kızdı su arıtma aldırtmaya çalışıyor bana önerileri alayım lütfen :)

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

2 Yıldır Su Conax marka su arıtma kullanıyoruz. 6 ayda Filtre değişiyor Şu an Filtre değişim ücreti 300 350 civarı

maliyet olarak düşünmekten ziyade bazen su artımadan su içtiğim halede sanki vücudun su ihityacı gitmiyor gibi geliyor.

Hatta geçen bi arkadaş çocuğun su artıma içtikten sonra gece su ihtiyacından 5 defa uyandığını normal hazır suya geçtiğinde uyku düzeninin düzeldiğini söyledi

Şimdi marka olarak Conax var bende nasıl bilmiyorum ama çokta zararlıysa suyun mineralini alıyorsa uzun zaman sonra sağlık problemi olarak döner mi bu iş 

Hocam ihlas var bizde 2 ay fln oldu taktıralı sen diyince dikkatimi çekti bizim küçük kız da gece uyanıp su ister oldu bu aralar acaba bi ilgisi var mı ? Tedirgin oldum şimdi... 

buna çözümü günde 1 maden suyu içirerek mi yapmalıyım? 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı

filtreleri nereden alıyorsun hocam ? güvenilir sertifikalı satış yapan yerler var mı ? aşırı derecede çakması sahtesi dönüyor bu arıtma işinin.

geçen yıl gittigidiyor üzerinden almıştım site kapandığı için hangi satıcıdan aldığıma bakamadım Vontron marka membran seti aldım onları kullanıyorum şebeke suyum temiz olduğu için her sene filtre değişimi yapmıyorum değerler değişmeye başladığı zaman tekrar sipariş vereceğim evet orjinali bulmak biraz zor oluyor 

Toplam Hit: 1583 Toplam Mesaj: 23
su arıtma