folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Su Arıtıcıı Tavsiyesi

Su Arıtıcıı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

Bir evde mutlaka olması gereken birşey. Benim satın aldığım kullandığım ve memnun kaldığım için çevremde soran insanlara da tavsiye edip onlarında satın alıdılar. Memnunlar kullanıyorlar. İsersen numarasını verebilirim. Aklına takılanları sorarsın.

NiKoTiN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Canım müridler 

Tamam memnun kaldınız 

Marka model lütfen;) 

Müneccim değiliz .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Aritmada su tankinin krom ve filtrelerin NSF sertifikali olmasina dikkat edin demişlerdi. Bu iki husus onemli bence. Gerisi servis ağı icin ihlas almıştım. Guzel cihaz

TeknikA tarafından 22/Eyl/22 13:03 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

İhlas auro cebillion silver bizde ki alet 2 ay önce 2200 e fln taktırdım içimi güzel 

arıtılmış suyun çayı çıkmıyor ondan haberiniz olsun 

sadece içme suyuna kullanıyoruz çay yemek normalden devam 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

@PanxeR dediği gibi arıtma aklımıza iyi hoş geliyor ama su da ki faydalı mineralleri de atıyor.doğru atık su atıyor ama her zaman kabul edilir değer ;1 sertlik ve 7.8 ph vermiyor o yüzden doğal kaynak suyu tüketimi iyi olur.pırıl pırıl çelik çaydanlığın içine bıraktığı kireç günümüz yaşantısına aykırı asıl olanı kabul görülen değerlerin üstün de bize su ile alınması gereken mineralleri alamıyorsun soda ya yöneliceksin o zaman.ama onun durumu da farklı ürünlere gelelim ülkemize gelenler uzakdoğu.İsrail,Avustralya,Abd üretimi cihazlar ve o pazarlar için üretilenler gayet başarılı.2 yıl belki kullandım hoşaftı en iyilerinden belki Türkiye'de.migros ta sırma güzel arada sırada alırım.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

uzun zamandır kullanıyorum 5 aşamalı ile başladım tds ölçer ile değerler 10-12 arasında çıkıyordu alkaline ve mineral filtre takviyesi ile 20-30 arasına çıkardım . atık suya gelirsek normali 1-3 oranıdır bu yıl çift membrana geçtim tanksız 5 lt kirli suya 4.1 arıtılmış su alıyorum 

edit: konuyu açan arkadaş ürün tavsiyesi istemiş arıtma cihazlarının hemen hemen hepsi ters ozmos mantığı ile çalışır 3 filtre suyun kaba pisliğini arıtıyor 4. filtre olan membrana aktarıyor asıl arıtma işini bu yapıyor diğerleri ise tatlandırıcı ve arıtılan mineralleri geri kazanmak için takılan filtreler . sitelerde satılan ürünler sertifikalı ve sertifikasız olarak ayrılıyor satılan cihazların çoğu sertifikasız kaliteli sertifikalı istiyorum dersen 4 ile 5k üzerinde bir fiyata alabilirsin

https://forum.donanimhaber.com/kaliteli-su-aritma-cihazi-ve-filtre-tavsiyeleri--141805520-175 

https://forum.donanimhaber.com/su-aritma-cihazi-nsf58-onayli-su-aritma-cihazi--129594365-59 

adeleks tarafından 22/Eyl/22 14:53 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Şunu Kullanıyoruz 2 Senedir.. Memnunuz.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DevilKingtr bunu yazdı

rainwater superior kullanıyoruz,arıtma sularda şöyle bir olay var hocam,belli bir süre sonra içtiğin hiç bir sudan evdeki kadar keyif almıyorsun, ya acı ya da çok sert geliyor dışarıda içtiğin hazır sular, her zaman evdeki suyu arıyorsun,aşırı derecede su tüketen bir aileyiz,ben sadece başucuma 1,5 lt termos koyuyorum uyurken sabaha bitmiş oluyor, günlük su tüketimim 6 lt civarı

oha

eşimin babannesi çok su içtiği için ölmüş :P dikkat et hacı abi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

hocam ben musluk ucu seramik filtre kullanıyorum. yedek kartuşlarından aldım. 1 ayda filtre tıkanıyor. sonra ince zımpara geçiyom üstünden 1 ay daha gidiyor. sonra atıp yeni kartuş takıyom. hem ucuz hem su tadı çok iyi. atık su da yok. Suyu analiz yaptırmadım. 7-8 yıldır bu şekilde kullanıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

En son arıtma aldığımda en çok filmtec membran öneriliyordu. Tüm ürünlerin nfs onaylı olmasına dikkat etmen gerekiyor. Ben Pixel Aqua Filmtec membran 8 aşamalı aldım. Tek memnun olmadığım nokta filmtec membranın qr okuttuğumda bir şey çıkmaması. Firma ile görüşme sağladığımda 2019 üretim filmtec olduğu için qr kod sistemi yeni geldiğinden sistemde görülmez gibi bir şey uydurmuşlardı. Yorumları okuduğumda testlerde falan başarılı çıkmıştı.

Toplam Hit: 2398 Toplam Mesaj: 35
su su arıtıcı