Şu Cihaz Nedir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar bu cihaz nedir ne işe yarar 

black not: boş mesajlar temizlendi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

fiberoptik receiver

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Bilgi için teşekkürler arkadaşlar 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merak ettimde ne işe yarıyor 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ban gelio gibi. neyse ironi değilse;

anladıgım kadarı ile alıcı verici 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

http://tr.farnell.com/broadcom-limited/hfbr-2521z/fibre-optic-receiver-5mbd/dp/1173131?ost=HFBR+2521Z&ICID=redirect-Y&CMP=os-geobanner-google&DM_PersistentCookieCreated=true

Buradan inceleyebilirsiniz

Avago'dan HFBR-2521Z, endüstriyel uygulamalar için 5MBd yüksek performanslı bir bağlantı alıcısıdır. Bu cihaz, açık toplayıcı Schottky çıkış transistörü ile bir monolitik dc bağlı dijital IC alıcı içerir. Alıcılarda kullanılmak üzere dahili bir çekme direnci mevcuttur. Ek lokalize gürültü bağışıklığı sağlamak için alıcı IC'ye bir kalkan entegre edilmiştir. Alıcı, otomatik yerleştirme ve dalga lehimleme gibi yüksek hacimli / düşük maliyetli montaj işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 25 ° C'de 30 metreye kadar veri iletim mesafesi Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 85 ° C arasında Uygulamalar Fiber Optik, Endüstriyel, Tüketici Elektroniği Uyarılar Bu ürün için piyasa talebi, teslimat sürelerinde uzamaya neden oldu, teslimat tarihleri ​​dalgalanabiliyor

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

biraz araştırdım da bunu buldum :)

http://datasheet39.com/PDF/943037/HFBR-2521Z-datasheet.html 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

https://datasheet.octopart.com/HFBR-2531Z-Avago-datasheet-7284110.pdf

buradan kullanım kılavuzuna ulaşabilirsiniz

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bu IR (İnfraRed) bir vericiden gelen optik veriyi alır, Foto transistör alıcısı bir IC (İşlemci) ile ışık frekansını belirli kodlarda algılar ve ana işlemciye işlenmek üzere gönderir, Ana işlemcide kod içindeki işlenmiş video kodları ayıklanır, farklı kodlar da ilgili birimlere alakalı konularda işlenmek üzere ana şişlemcide değerlendirilir..

ShockMan tarafından 26/May/18 15:24 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Bu IR (İnfraRed KızılÖtesi ) bir vericiden gelen optik veriyi alır, Foto transistör alıcısı bir IC (İşlemci) ile ışık frekansını belirli kodlarda algılar ve ana işlemciye işlenmek üzere gönderir, Ana işlemcide kod içindeki işlenmiş video kodları ayıklanır, farklı kodlar da ilgili birimlere alakalı konularda işlenmek üzere ana şişlemcide değerlendirilir..

İnsanlık Devletinin, AsliÜyesi addediyorum.

Bu ara bu parçalara takıldım.

Robin Schulz , Ok.
    Lost Frequencies , Crazy
    Anne-Marie & (?) , Friend

Ama özellikle de bu:
    Jain , Makeba.

RitmFarbRacourci tarafından 26/May/18 16:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2885 Toplam Mesaj: -22
elektronik