folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Su İnternet Bagimliligindan Kurtulmak İcin Yardim Edin ...

Su İnternet Bagimliligindan Kurtulmak İcin Yardim Edin ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

Soyle 2-3 tane cok takildigim siteler var. onlari nasil engelliyebilirim . Sinavlar yaklasiyor 4 adet course work ve 1 adet course project var. Bugun pazar diye kitap bile okumadim , soyle bi program falan varsa bildiginiz ? Gerekirse bir arkadasa sifre koydurucam ki girmiyeyim o sitelere . zaten cogunda benciller var. sirf onlar yuzunden de zaman kaybediyorum .

yokmu bunun caresi , lutfen ...

son 1 aydir ciddi sekilde bagimlilik yapti internet, kurtarmam lazim kendimi bu bataktan ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bu sadece senn elinde nası başına oturuosan oturmıcaksın tutucaksın kendini nasıl ki kendin bunu yaptın o zaman kendin kurtulursun..herşey senin elinde

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

evlen hoja

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:
    -----------------------------

evlen hoja

annem gibi baslama birader :)

30'a kadar vakit var bende , hele ecnebi millete  , basi bu yastan baglamak pek akil kari is degil ...

ama yemin ediyorum artik kendime kufur etmeye basladim ki seneye master okumak icin deli gibi ingilzice kasmam gerek, ise baslamayi dusunuyorum su 2 ayda C# ve Win2008 networkler uzerine kasmam gerek, ama yapamiyorum . ingilizce setler indirdim ( sql 2008 dahil )  yok , tum zamani bu lanet olasi intenet yemekte ...

yokmu yolu ? :S

gerekirse arkadasa sifre koydurcam

DH,vbox,face,youtube,online film izleme  gibi lanet olasi sitelere girmek istemiyorum ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

var sosyal aktivite disko ya git araba sür gündüz oyalan gecede gel ilaç niyetine 1 saat takıl yat uyu :D 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kurtulusun yok, sadece arkadasin bilsede sifreyi bir sekilde kirarsin baska alternatiflere bakarsin.

ayrica kendi basina bisey ogrenmek sikici oluyor, ders veren yerler oluyor kucuk ucretler'le girebilirsin sanirim, ben oyle yapiyorum java icin

la liberte ne meurt jamais.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:

var sosyal aktivite disko ya git araba sür gündüz oyalan gecede gel ilaç niyetine 1 saat takıl yat uyu :D 

arkadasim kiz bulmak sorun degil de , dersler yaklasiyor. ayrica disko demeyin , astim oldum galiba veyada agir bornsit geciriyorum. Antibiyotik hap, surup icmekten kusucam artik  son iki  haftadir ... 

zaten mecburiyetten diskoya cikamiyorum , kiz desen kolay ama dersler var. benim istedigim ingiltereye haziran gibi ucmadan once , su internetten kurtulup sinav ve bu odevlerin zamanini kayipsiz atlatmak. hem bir yandan da C# ve win2008 sistemi uzerine kasmak.

ayni seyleri zirvaliyorum ama , bunlari basarmam icin zamanimi olduren interneti hayatimdan atlamiyim. tek oda da kaliyorum , oda arkadasi falanda yok. 2-3 arkadas var onlarinda ickili muhabbeti beni sarmiyor. hemen polat muhabbetleri basliyor, adam icki iciyor vatan millet konusuyor.

yani tek cozumum su internet bagimliligimdan kendimi kurtarmak ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benimde kurtulmam lazım ama dayanamıyorum girmiyecem diyorum sabah akşam eve gelince :S

edit: evet tahribattan kendimi banlatıyorum, Face'de ise hesabı toptan silecem. şimdi önemli şeyleri yedekliyorum :)

Girmiyecem amk. girdiğimde 30 dakikadan fazla oturmayacam inat ettim :@

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

benimde kurtulmam lazım ama dayanamıyorum girmiyecem diyorum sabah akşam eve gelince :S

bende bugun ayni umitle yataktan kalktim ama lanet olsun sonuc gene ayni :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

akınsoft filter plus kur ona girilmesini istemediğin siteleri gir şifre olarakta senin dısında birinin şifre girmesini iste bu şekilde o sitelere girmene engel olabilirsin ama herşeyden önemlisi irade.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Hocam kendini bağımlı olarak nitelendirme ki .. yani nası desem işin internetse eğer ilgilenmek zorundasın.Bana göre seninki bağımlı değil bence dersler bitince şöyle 1 hafta kendini denize falan at :) sağlam bi dinlen uzaklaş arkadaşlarından (sanal ark)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
Toplam Hit: 2688 Toplam Mesaj: 19