folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sudafed Reçetesiz Nasıl Alınır ?

Sudafed Reçetesiz Nasıl Alınır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

tr mr nerelerde satilir satilmaz onu bilemem,

genel olarak elimden gecmis olan ilacin icerik alternatiflerini yazdim

turkiyede tanimiyorsunuz diye bizde mi yok sayalim.. kanada ve abd ilac sanayinin yeri ister istemez tanisiyoruz

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@holyzat senin aklın hâlâ methte arkadaş :D o vidyodaki kadar kolay olsaydı emin ol bugün herkes kendi metini yapar takılırdı :D bunun gaz çıkışı var (zehirli gaz), duman çıkışı var (renkli duman, duvarları boyuyor), hafif bir sarsıntıda patlama riski var (kolun çarptı yere düştü ne yapacan ? :) )

nerden mi biliyorum bunları. tabiki ürettiğim için değil breaking bad'ten biliyorum :) googleya meth lab explosion yaz bakalım kaç kişinin ocağı sönmüş..

bu arada. hâlâ sudafed ihtiyacı vardır arkadaşlar. metamfetamin falan yapmıyorum apartmanda yaşıyorum istesem de yapamam. dün nurofen istedim hiçbir eczane vermedi ( dün 3 nöbetçiye bugün de 7 yere sordum). kreyzi hocamın yazdığı diğer aferinleri istemeye de cesaret bile edemedim malumunuz onun da bir namı vardı bir zamanlar..

bu ilaçlardan meth yapma olayını kim çıkarıp ilaçların da reçeteye alınmasına sebep olduysa onun da allah bin türlü belasını versin.. eskiden ne güzel tertemizdi insanlar. eczacılar güler yüzlüydü arkadaş canlısıydı şimdi sudafed istesen gözünde canavara dönüşüyosun. ama ciddi anlamda güçlü bir ilaç istesen reçete falan sormadan veriyolar.  birşey demiyorum.. ne devlete söyleyecek lafım var ne insanlara. ben her hastalandığımda 2-3 liralık ilaca 7.5 lira hastane parası verip 10 liraya alacak güçte değilim maddi olarak. 3 ay hasta olsam her hafta bi kutu bitse ocağım söner benim. üstelik beraber kaldığım diğer öğrenci arkadaşlarımı hesaba bile katmıyorum. aysonu kirayı doğalgazı nasıl tamamlıycaz diye düşünürken. allah bu devlet aklını iyi etsin ne diyim..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

yanlış hatırlamıyorsam, aile hekimi abime, burada bahsi geçen kırmızı reçeteli ritalini sormuştum. bana sudafedle yapılacak bir olayın (ne olduğunu anlatmıyorum.) ritalin gibi etki gösterdiğini, ritalinin sonrasında görülen bitmişliğin bu ilaçla görülmediğini söylemişti. hatta bir kutu yazdı bana. KPSS ye girerken dene, görürsün ne demek istediğimi demişti. noolur noolmaz diyerek ben denemedim. ama evde hala 1 kutu var. bir ara deneyeceğim. belkide bu söylediğim olaylarlar nedeni ile reçetelendirilmesini değiştirmişlerdir. bilemiyorum. ama sadece tahmin yürütüyorum.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Katarin forte'nin ustune tanimam.Recete olayini bilmiyorum ama.Atiyorsun ve bir saat kadar sonra otomatik pilota bagliyorsun.Felaket uyku coker.Eger bu da olmazsa benical dene.Nurofenden uzak dur bes para etmez.
    Profesyonel kronik sinuzitim cok tecrubeliyim ondan emin konusuyorum hocu. literatur tarafından 28/Eki/13 23:43 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@crimeangel ritalin ben de kullandım dikkat bozukluğu için ama öyle aman aman bi etkisini görmedim. bence abartıyorlar ritalini.

de sudafedi nasıl ritaline dönüştürüyolar (basit bir olayla) onu anlamadım. ritalinin içindeki metilfenidat maddesiymiş baktım şimdi. metilfenidat nere psödoefedrin nere hocam vardır onun içinde kimyasal mimyasal işlemler

@Sencer hocam eyv katarin beyaz reçete görünüyo kontrole tabi değilmiş belki verirlerse bir koli alıp depolamayı düşünüyorum. kışı çıkartsak yeter :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

vay mk. herşeyi mi yasakladılar la bunlar :/

grip ilacı işine mi girsem ne yapsam

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

bitkisel , herbal life isine gir. 

sade bi site , diz urunlerini .. cikar illaki musteri

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

bitkisel çok satılsa onu da yasaklayacaklar eczaneden reçeteyle ıhlamur alıcaz. herşey vatan içindi, şimdi herşey çıkar için.

DadasAdam tarafından 29/Eki/13 09:22 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5355 Toplam Mesaj: 20