Süperonline Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Az önce bir kız aradı, pederide aramış.

Bir kaç teklif sundu iyi gibi, kabul ettik pedere imzalatmışlar dükkana gidip, yorumları açtım baktım ekşi, şikayet var vs. hiçbiri memnun değil.

Modemi az önce getirdiler koydular, sözleşmeyide imzalatmışlar.

3 gün içinde bağlantı için tekrar arayacaklar diyor.

80 tl internet 30 tl telefon ödüyorduk, toplam 59 tl ye sabitleyelim dediler.

İptal ettirmek mi gerekir hiç bulaşmadan?

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Ttnetten çok daha iyi olduğunu düşündüğüm firmadır. Bence kalsın hocam. Fiyat olarakta uygunmuş zaten.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

super online kullanıyorum memnunum sıkıntı yok. belki ilk kurulumda sorun yaşarsın hat taşımada sorun çıkarsa ama adamlar yapıolar sonra sorunsuz kulanırsın. ben superonline sözleşmesiz kullanıyorum. ttnet bana 24 ay sözleşmeli yapalım dio gitmiorum. superonlinedan memnunum. bulunduğum bölgede fiber olsa ona geçerdim.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Internetin detayi nedir hocam, fiber mi ? Fiberse eger kalsin sorun yasamazsin.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

fiber değil, normal.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Superonline; iptal ettirmek istemedikçe çok iyi hizmet vermektedir.

Taahhüt yapıp iptal ettirmek istediğinde, kırk dereden su getirtiyorlar adama, sonunda ana avrat küfür edip kapatmak zorunda kalıyorsun..

Onun dışında hizmet kalitesi gayet iyi..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Evde superonline fiber ve ttnet hipernet var. Açıkcası ttnet'in gözünü seveyim. Superonline da herşey kısıtlı, çoğu port kapalı. 50mbit fiber ama sadece adı öyle birşey indirmeye kalksan tamamen şansına ne gelirse 5mb la da indirebilir 200kb ile de.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı

fiber değil, normal.

Adsl bisey diyemem hocam, alt yapi malum yerden alindigi icin ne degisir nolur mechul :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yıllarca ttnet kullandım, son 3 aydır superonline kullanıyorum. Bana sorarsan hizmet açısından da, geri dönüş açısından da superonline çok daha iyi durumda. Hoş, problemler genelde hatla alakalı oluyor. Bir sokak ilerimde oturan bir arkadaşım superonline yüzünden aylarca neler çekti bir ben biliyorum. Ama problem superonline problemi değil hat problemi. Oturduğun yerdeki hat kötüyse buna kimse pek bir şey yapamıyor. Bu sebeple biraz da şans işi. Ttnet kullanırken de pek bir problemle karşılaşmadım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

bölge bahçelievler, bilmiyorum.

deneyeceğiz, o zaman.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Abi benden sana tavsiye sakın ama sakın geçme! Ben geçtim resmen pişmanım. Ttnete ödediğim taahhütte cabası. İnternet hizmeti haricinde telefonundan cayma bedelini ödemiyorlar. Bekleyen bir ton şikayet var şikayetvar.com dan bakabilirsin. Attığım ticketleri otomatik kapatıyorlar. Benide günde 3 sefer arayıp caydırdılar. 65 tl sabit dediler. İlk fatura 108 geldi gerisini sen düşün. Telefonunu verdikleri voip modeme bağlıyorsun modem kapalı olunca telefon da gidiyor. Verdikleri modeme bağımlı kalıyorsun. Superonline ttnet altyapısını kullanan bir şirket. Uzun lafın kısası ben geçtim bin pişmanım ödemediğim cerme kalmadı.Yinede sen bilirsin.. 

Syntax error..
Toplam Hit: 1639 Toplam Mesaj: 17