folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline'dan Türknete Geçmelimiyim?

Superonline'dan Türknete Geçmelimiyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

superonline fiber net kullanıyorum hızlar böyle

Turknete geçmelimiyim en uygun fiyatlı tarife hangi firmada

do_som tarafından 10/Kas/19 12:16 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam ben 3 yıldır turknet kullanıyorum, gayet memnunum.

isterseniz referansımla abone olursanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz.

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Ben de türk net kullanıyorum, söz verdikleri hızı veriyorlar bunda bir problem yok. Tek konu telefon desteği yok, ticket üzerinden. Ama zaten ticket açınca telefon ile geri dönüş yapıyorlar ozaman konuşabiliyorsunuz :)

Faturam otomatik ödemede, referans kodumu paylaşayım, müridler arası lazım olursa 1 ay bedava kullanabilirsiniz.

YQJ10DN76VTT

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Superonline taahhüt bitince kaç lira olacak, yeni taahhütle kaç lira, türknet kaç lira istiyor karşılaştır. Zaten taahhüt yok sevmezsen geri dönebilirsin. Ama türknet fiber vermiyor sadece fiber altyapın varsa alamazsın. Benim bir adreste türknet var çok memnunum. 

Diğer adresi de çok istedim ama fiber var sadece. Netspeede geçsem mi diye düşünüyorum onda da

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Türk net kullanıyorum. İnternetinde sıkıntı yaşarsan karşında kimseyi bulamazsın. Ticket açtığımda hiç arandığım da olmadı. Saatler sonra internet gelince mail atıyorlar sorununuzu çözdük diye. 
    İyi yanları taahhüt olmaması 35 mbps hız vs. vs.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teşekkürler arkadaşlar bakayım bir. fiber vermemesi sıkıntı burda fiber altyapısı var başka firma varmı tavsiye ettiğiniz fiber veren

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

turksat varken türknet wtf??

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

teşekkürler arkadaşlar bakayım bir. fiber vermemesi sıkıntı burda fiber altyapısı var başka firma varmı tavsiye ettiğiniz fiber veren

N

etspeed veriyormuş tecrübem yok ocakta geçicem taahhüt bitince inş üzmezler. 

@schwarz türksat sanırım altyapısı en eksik olan? Buralarda yok hiç

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Türknet ile ne işin var hocam. Vodafone fibermax'e geç. Superonline dan oldukça geniş bir bant alıyorlar ve kullanıcı sayıları o kadar fazla değil bu yüzden sıkıntısız veriyorlar hizmeti. Müşteri hizmetleri de diğer operatorlerden daha iyi benim deneyimlediğim kadarıyla. Ayrıyetten wan şifresini veren de tek firma olması lazım yani onların verdiği modeme bağlı değilsin kendi istediğin bir fiber modem kullanabilirsin. Bunun için müşteri hizmetlerini arayıp isteyebilirsin şifreni telefonuna sms atıyorlar sıkıntı çıkarmadan.

Tarife/fiyat açısından da en uygun olanı olması lazım. Ben 1,5 yıldır kullanıyorum 24 ay taahhütüm var 59 tl veriyorum 50mbit/5mbit fiber tarifeye. Yeni kullanıcıya 79tl filan olması lazım 50mbit tarife yanlış hatırlamıyorsam. Gayet uygun bence. Ayrıca altyapıyı superonlinedan almalarına rağmen yurtdışı pingleri superonlinedan daha iyi.

59tlye böyle bir hız alabildiğim için gayet memnunum. Diğer servis sağlayacılarının tarifeleri ortada çünkü. 5 yıl superonline kullandım, akk yasası filan derken taahhütüm bitince beni resmen s.ktir ettiler artık yüksek tarifemiz yok 25mbite geçin ve normalde ödediğinizden 20tl daha fazla ödeyin dediler ortada bıraktılar kaç yıllık müşterisini, vodafone o ara kurtarıcım oldu. Resmen vodafone reklamı yaptım ama sıkıntı yaşamadığım ve memnun olduğum için hak ediyorlar. Ama biraz da şans işi gerçi, bulunduğun bölgeye göre değişebiliyor verilen hizmet. Ben memnun olurum sen alırsın lanet edersin orasını bilemem. 24 ay taahhüt de biraz göz korkutuyor tabi öyle bir olay da var bir yandan. Ama türknetten filan uzak dur.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Eğer tahribat hatası geçerse buraya cevabımı editleyeceğim

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

turknete geceli  5-6 ay oldu. cok memnunum. ev telide bedava duruyor.1000 dk  veriyor.2-3 sefer hız sorunu oldu.bildirdim.hemen mudahele ediyorlar. 

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 14300 Toplam Mesaj: 41
superonline dan turknete geçmelimiyim?