folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline'dan Türknete Geçmelimiyim?

Superonline'dan Türknete Geçmelimiyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Altyapı olayını iyi öğrenmelisin.. Ben öyle bir hata yaptım superonline iptal ettim sonra ttnet altyapısı 8mbit çıktı.. 35'e kadar destekleniyor diyordu iptal etmeden türknet.. Sonra kürkçü dükkanına döndük maalesef..

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Hocam Vodafone benimde çok kafamı kurcaladı ama 10 kişiden 7 si internet kopmasından şikayetçi memnun değiller yani şimdi benim altyapı superonline turkcell mi vodafone mi bağlatsam onu düşünüyorum

Hocam verdikleri huawei modem tırt 3-5 ay kullandıktan sonra wifi adaptörü patates oluo arada wifi ile bağlı cihazların interneti kopuo. Ama kablolu da sıkıntı yaşamadım. İnterneti çok aktif kullanıyorum, ben bir sıkıntı yaşamadım. Ama bölgeyle alakalı. Ben de sağdan soldan duyuyorum akşamları hız yavaşlatıyorlarmış filan ama ben hiç denk gelmedim. Yan komşun superonline kullanyordur çok memnundur sen bağlatırsın devamlı kopar biraz şans işi. Altyapıyı geçtim bina içinde bile farklılıklar olabiliyor. Taşınıcam yoksa geçenlerde aradılar faturanız 72 tl olsun taahütünüzü uzatalım hızınızda 50 den 100 e çıkartalım dediler. Bence kampanyaları filan gayet makul diğer servis sağlayıcılar arasında. Ben birazda şanslıyım internet konusunda 8yıl ttnet kullandım hiç sıkıntı yaşamadım, 3 yıl superonline kullandım sıkıntı yaşamadım şimdi de aynı şekilde yaklaşık 2 yıl olacak vodafone da da sıkıntı yaşamıyorum.

Altyapın superonlinesa zaten onu kullanıyor vodafone. Sana tavsiyem vodafone geçeceksen kendi modemini kullan ya da superonline'ın verdiği eski model huawei modemler de şuanki verdiklerinden daha sağlam. Şuan vodafone'un dağıttığı modem ısınınca sapıtıyor büyük ihtimal kopma problemleri modemden kaynaklı. Bir ara bende vodafone'a laf yapmıştım sıkıntı var diye ama modemi eski superonlinedan kalan modemle değiştirince hiç bir sıkıntım kalmadı canavar gibi çalışıyor.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam ben 3 yıldır turknet kullanıyorum, gayet memnunum.

isterseniz referansımla abone olursanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz.

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

referansını kullandım faturanı son kullanma tarihinden önce öde :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

TurkTelekom taahhüt bitince ALLAHım çok şükür deyip bende taahhütsüz herhangi denemeli olarak millenicoma başvurdum, 4. gün hala bağlantı yok. Gerçi başvurdum millenicomdan ertesi günü geldi baktılar. Turktelekom ekiplerinin gelmesi lazımmış 2 gündür onları bekliyorum. Şehir merkezinden 2 km uzaktayım. 55 destekliyor 35 yapalım dediler 100 yapın dedim. Sonuçta sıkıntı çektik baya 2 yıldır taşındıktan sonra, memnun kalırsam devam ederim düşüncesindeyim. 😊 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

TurkTelekom taahhüt bitince ALLAHım çok şükür deyip bende taahhütsüz herhangi denemeli olarak millenicoma başvurdum, 4. gün hala bağlantı yok. Gerçi başvurdum millenicomdan ertesi günü geldi baktılar. Turktelekom ekiplerinin gelmesi lazımmış 2 gündür onları bekliyorum. Şehir merkezinden 2 km uzaktayım. 55 destekliyor 35 yapalım dediler 100 yapın dedim. Sonuçta sıkıntı çektik baya 2 yıldır taşındıktan sonra, memnun kalırsam devam ederim düşüncesindeyim. 😊 

bana 3 aydır 239 lira fatura yolladı bu hokkabazlar tahadüt bitti ayağına turknete geçicem şimdi

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam ben 3 yıldır turknet kullanıyorum, gayet memnunum.

isterseniz referansımla abone olursanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz.

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

referansını kullandım faturanı son kullanma tarihinden önce öde :)

eyvallah hocam. faturaları aksatmam, genelde son günü gelmeden öderim :)

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Millenicomdan internet bağlattım ama dalgınlıkla adresteki no yu 5 değil 6 vermişim. Ama bağlamaya gelen adamlara 5 dedim. Fatura dönemim başladı diye mesaj aldım ama internet yok. Aradım dediler hat aktif dedim beni 5 e aktarın diye, onlarda nakil işlemi başlar ancak dediler ve ücret talep ettiler. Bende taahhütsüz diye celallendim iptal edin dedim. İptal de etmediler haliyle. Çağrı merkezimizi arayın dediler. Neyse gel geleyim ben hat kutusundan hiç anlamam. Açıkcası uğraşmakta istemiyorum bunlarla. Hep zaman kaybı. Bunu hat kutusunda 6 yerine 5 e bağlayabilir miyiz anlayan biri yardımcı olabilir mi bana? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Süperonline tekel başrol iyi hesaplamak gerek TT ile uğramayın ne yaparsanız kafi.10 yılı aşkın süperonline kullanıyorum sıkıntı yok olursa cebine bir avuç internet veriyor vs hallediyor durumunu.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan61
    militan61's avatar
    Erkek

hizmet kalitesi açısından geçme derim süperonline iyidir maddi açıdan geçeceksen karar senin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Türknet bu ara politikalari gözden geçirmesi gerekli hergun aynı saate İnternet kesiliyor anlamış değilim log kayıtlarına bakıyorum akşamları da gidiyor ne hikmetse telefonda kesiliyor Telekom vs iş değil adamların artık sunucuları kaldırmıyor belli bölgelere hizmet sayısı aşırıdan fazla kayıt aldığı için sorun çıkıyor ve çıkmaya devam edecek. Türknet eskiden yani 10 yıl önce güzeldi sıkıntısı yoktu şimdi saldım çayıra muhabbet var ticket acıyorum telefon İnternet çalışmıyor diye bana hattınız aktif diyorlar yeniden acıyorum teskidleri gönderiyorum Telekom alt yapı bildirimi yapıldı diyor kısacası türknet şu anda sıkıntı. Benim gibi varoş bir mahallede iseniz maksimum 16mbit adsl alıyorsanız turktelekom dan başkası size kaliteli hizmet veremez diğerleri hep onun alt yapısı kullanır.

Dipnot ben adsl. Kullanıyorum hala ve ücret fais 

Toplam Hit: 14295 Toplam Mesaj: 41
superonline dan turknete geçmelimiyim?