Sürat Kargo Rezilliği...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Arkadaşlar nasılsınız selamlar herkese... 

Üstad 'lar sizi bir konuda ciddi anlamda uyarmak için açtım bu konuyu.. Kargo ile alakalı bir durumunuz olur ise bu sürat kargo denilen ne idüğü belirsiz şeyi sakın kullanmayın ciddi anlamda sıkıntılı bir yer 2 kere yediğim kazık yetmedi aklım başıma gelmişti fakat son 3. kazığımı internetten bir şahıstan aldığım bir elektronik parçayı şahsın sürat kargo ile yollaması ile yaşadım eşşeklik bende sormadım sormalıydım ama sakın sürat kargo ile yollama demeyi unuttum. Yerel yerlerini arayıp ulaşmayı bir tarafa bırakın genel merkezi bile meşgul internette orada burada bir sürü binlerce şikayet var aman diyip mağdur olmak istemiyorsanız bu rezalet yeri kullanmayın mağdur olmayın.

Kendi yaşadığım olay dışında örnekler..

https://www.youtube.com/watch?v=fB1elDng-6E

https://www.youtube.com/watch?v=yM4gFi-Pay0

https://www.youtube.com/watch?v=PWSRslYJWBA

Daha bir sürü link ve örnek atabilirim ürünüm 10 gündür nerede ne halde mechul hiç bir muhattap yok Allah bunlkarın belasını versin.

DeepInside tarafından 27/Oca/21 11:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

en son siparişim izmirden manisaya 10 gün de gelmişti

müşteri hizmetlerini arayıp kuryeniz yürüyerek çıksa 1 günde teslim eder geri dönerdi dedim haklısınız dedi öyle kaldı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben sürat kargodan memnunum. personeli de çok kibar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Hangi personel 'den bahsediyorsun ? Hocam internete bir yazsana şikayetleri gör bırak şikayeti onlarca yüzlerce var youtube 'da rezalet bir yer. Genel merkezine bile uşalamıyorsun meğgule atıyor otomatik sen hangi personelden bahsediyorsun anlamadım muhtemelen çalışan temiz kalpli birilerine denk gelmişsin. Ben firma 'dan bahsediytorum

DeepInside tarafından 27/Oca/21 11:37 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Hangi personel 'den bahsediyorsun ?

sizin bu bahsettiğiniz durumlar şubeden şubeye ve şubelerin kargo yükü ve personel sayısı personel maaşları gibi birçok maddeyle değerlendirilir.

mesela fatih iskenderpaşa şubesinden ben çok memnunum dağıtım yapan personelleri de iyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Hangi personel 'den bahsediyorsun ?

sizin bu bahsettiğiniz durumlar şubeden şubeye ve şubelerin kargo yükü ve personel sayısı personel maaşları gibi birçok maddeyle değerlendirilir.

mesela fatih iskenderpaşa şubesinden ben çok memnunum dağıtım yapan personelleri de iyi

bir yerden 3 kere kazık yiyince maalesef senin ki gibi şubedeki bir insan ile bu konuyu genel anlamda değerlendiremiyorum. Ne yap biliyormusun müsait isen gir internete sürat kargoyu şikayet edenlere bir bak. " Burada ki herkesi uyarıyorum bu ne idüğü belirsiz yerden aman uzak durun. "

DeepInside tarafından 27/Oca/21 11:47 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

1 ay Sürat kargoda yaya kurye olarak çalıştım diğer kargo şirket çalışanlarıyla da iletişimdeydik sadece şunu söylemek istiyorum her kargonun işleyişi hemen hemen aynı kargo sektörü bu şekilde çalışıyor maalesef şube içindeki telefonların sesini açmamak için kısıyorlardı keza diğerleri de öyle olay şirket bazlı değil sistem maalesef böyle ilerliyor 

kıl olan yer kaşınır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

genel anlamda firma olarak tırt sürat haklısın ama şubeye bağlı genelde.

benim çalıştığım il  ve ilçede en kralı aras bana göre. adamlar hep arıyor evde olmazsam alabileceğim bi yere bırakıyorlar. şuradayım yolunuzun üstü ise buradan alayım dediğimde kabul ediyorlar.

mng marka olarak en kralı görünüyor şu an tr'de ama benim olduğum yerde lanet ediyorum. mng ile ürün gelmemesi için amazondan mecbur kalmadıkça alışveriş yapmıyorum misal.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

sportdirect sitesinden alışveriş yaptık vs.. DHL kargo ile gelecek neyse oturuyorum kameradan bi baktım amerikan itfaiyesi stripdizcisi gibi biri geliyo :D kargoyu getirmiş adam.. DHL ayrı güzel..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

kargo işi şubeden şubeye değişiyor bence. rize merkez için en memnun kaldığım kargo sürat kargo. en kötü çalışan ise aras.

önemli eşyalarınız için city kargoya bakın derim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu kargo işleri şehirden şehire hatta ilçeden ilçeye bile fark ediyor.

Toplam Hit: 1516 Toplam Mesaj: 13
sürat kargo rezillik