folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sürekli Gelir Sağlayacak Yatırım

Sürekli Gelir Sağlayacak Yatırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

ştutgart  YTD

paranın parayı çektiği bir dönemdeyiz. 

bu tür şeyler kişi hakkında   çok fazla  şey bilmeyi gerektirir o yüzden yatırım danışmalığı yasaktır  :)

evlimsin şehir değiştirecekmsin ne iş yaptın nelerden anlarsın . 

bana kalırsa git ılıman taraflara . 20 30 dönüm tarla al 1 tane 2. el traktör . yonca ek . sat . servet sahibi olursn . doğada mis gibi . birazda tavuk yap yumurta sat . misss misssss

şu anda piyasa öyle bir durumdaki . taksi plakası alırsın UBER  gelir  her an her şey olabilir . 

net tarımdan uzak durulmalı :) bizimkilerin 200 dönüme yakın arazisi var ( tapuda daha az :d ) gelen para direk masraflara gidiyor.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

borsada temettü hisseciliği yapacaksın guzel bır arastırma yap yatırımını yap elinde 250 300 bın lıran varsa emeklısın dıyebılırız ayrıntılar ıcın pm me 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

borsada temettü hisseciliği yapacaksın guzel bır arastırma yap yatırımını yap elinde 250 300 bın lıran varsa emeklısın dıyebılırız ayrıntılar ıcın pm me 

abi şu pm yi bırakın kurban olayım .

benim başım kelmi .  tamam 10 milyonmum yok ama . bizde para kazanmak istiyoruz :)

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Önce Robert Kiyosaki'yi okurum sonra Benjamin Graham'ı 

Gayet yerinde bir tavsiye olmuş, Kitaplar bitince bir göz atabilirsin.

https://www.erdemir.com.tr/

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

benim başım kelmi .  tamam 10 milyonmum yok ama . bizde para kazanmak istiyoruz :)

uzun ve tefferruatlı bır konu abi ve ayrıca yatırım tavsıyesı vermek yasak öyle bır muhabbet var gelir bizi bulur aq o da zaten 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

hahah bencede dm işi instgram twitter neyse de forumda olmuyor sanki :) 
    https://www.lattedenborsaya.com/ buraya denk geldim geçenlerde temettü olayını anlatmış ufak tefek borsa hikayeleri vs var küçük bir kaynak olabilir sana.
     öneri olarakda temettü falan bilmem benim gözüm doymaz aylık maaş gibi parayla ama borsadan hisse alırdım paranın en az yarısıyla sonra diğer bütçeyle işlerime bakardım.
     bir kaç yazılım şirkeri vs ileriye dönük kar bırakacak şirketler  var. 
    bu yeni yerli otomobilde seri üretilime geçilirse eğer cidden, arabayla ilişkili hisseler almakta fayda olacağını düşünüyorum. ytd yazayım adetten :D

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

hahah bencede dm işi instgram twitter neyse de forumda olmuyor sanki :) 
    https://www.lattedenborsaya.com/ buraya denk geldim geçenlerde temettü olayını anlatmış ufak tefek borsa hikayeleri vs var küçük bir kaynak olabilir sana.
     öneri olarakda temettü falan bilmem benim gözüm doymaz aylık maaş gibi parayla ama borsadan hisse alırdım paranın en az yarısıyla sonra diğer bütçeyle işlerime bakardım.
     bir kaç yazılım şirkeri vs ileriye dönük kar bırakacak şirketler  var. 
    bu yeni yerli otomobilde seri üretilime geçilirse eğer cidden, arabayla ilişkili hisseler almakta fayda olacağını düşünüyorum. ytd yazayım adetten :D

Hepsi önceden fiyatlandı kardeş alanın eline verirler :) beklentiler alınır gerçekler satılır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

seksi iç çamaşırı.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
Toplam Hit: 4476 Toplam Mesaj: 29
para yatırım zenginlik