folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sürekli Gelir Sağlayacak Yatırım

Sürekli Gelir Sağlayacak Yatırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

...

Birde işi bilmeyen Yıkamacı olursa, tazyikli su tabancasıyla orasını burasını keser. Arabaya zarar verir.

O tabancadan çıkan suyu ben tahtaya tuttum tahtayı kesti attı. İnsan vücuduna ne yapar düşünün.

..

^^`

Su Tabancasını Eğimli(açılı) tutsun, yakın tutmasın. 

Hadi bunu geçtim, tatil bölgelerindeki Eğlence amaçlı oyuncak gibi dik ve yakından uzun süre tutamaz ki. 

-0-

@ComputerWolf ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 26/Ara/19 02:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Bütçen varsa taşınmaza gömme. Euro-dolar bölgesine bir çık. TR'den alıp euro-dolar bölgesinde satabileceğim (toptan al - sat) kalemleri araştır. Gıda,Tekstil, ot, bok...

Güzel fikir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Senet imzalatarak Tefecilik yap. 30 binliraya ayda 1000 lira faiz alıcak şekilde.

Seminerist tarafından 26/Ara/19 13:00 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Miktar ne kadar hocam ?

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Buy bitcoin 

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avcilar
    Avcilar's avatar
    Erkek

kaz ve tavuk çiftliği kur.mütevazi  olsun.yumurrta satsan yeter

Light Rock Fishing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    Avcilar bunu yazdı

kaz ve tavuk çiftliği kur.mütevazi  olsun.yumurrta satsan yeter

Yem çok pahalı diyorlar başkan.

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı

Elinizde bir miktar para olduğunu varsayalım. Miktar önemli tabi miktarı siz seçin. Bu parayı şans oyunlarından milli piyangodan veya miras, arsa vb. şeklinde edinmiş olduğunuzu varsayalım.

Bu parayı nasıl sürekli gelir elde edecek noktasına getirirsiniz ? İş kurcaksanız nasıl bir şey kurarsınız ? Gayrımenkul almak ve kiraya vermek ne kadar doğru ? Veya faiz ? Farklı düşünceleri olan arkadaşları yorumlara bekliyoruz :) 

1 sene kadar sabredip sonradan artarak devam eden bir gelir eğer uygun olursa sizin için, ciddi bir internet projesine girişin derim. Zira, minimum amorti süresi 1 senedir. Ve, artarak kazanabiliyorsunuz.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hocam faiz falan hiç bulaşma. haram olduğu için gelen paranın bi faydasını görmezsin.

bence; bu işler için geç kalınmış olabilir ama lüks bi oyun salonu açılabilir. içinde herşey olsun; batak, okey, tavla, internet kafe, play station gibi temel şeyler olsun (; lüksten kastım şu; hem mekan güzel olsun hemde güzel hizmet olsun bol içerik olsun; açıkçası ayda bir veya üç ayda bir arkadaşlarla oyun oynayacaksam böyle yere giderim (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Faiz enflasyona yenik duser. 

Kira getiri saglamaz.

1- tas ocagi kurulabilir ki tas yenilebilir bir sey olsaydi bu kadar tuketilemezdi. Paranin devami varsa ocagin yanina beton santrali

2- taseron insaat isleri ya da belediye ihale isleri. Bu isler ilk basta yorar ekip tamamlandiginda akar gider. 

3- yap-sat muteahhitlik. Banka faizi 0.99 olmus diyerek bankaya kosan adam sayisinda inanilmaz artis var. Her turlu yaptigini elinden cikartirsin. 

Su saydigim 3 yontemle para hic bir zaman kaybolmayacagi gibi katlanarak artacaktır ama bu 3 iste emek ve zaman harcamak isteyen islerdir. Benim zamanim yok ve bu isleri kovalayamam ama param var dersen bu isleri yapmis deneyimli muhendisle calisirsan yine para kazanirsin ve yorulmazsin.

Bir de bu 3 yontemde yapildigi ile gore degiskenlik gosterir

Ps: ele gecen paranin biriminin milyonlar oldugu dusunulerek yapilmis onerilerdir. 

blackhammer tarafından 27/Ara/19 06:14 tarihinde düzenlenmiştir

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 4497 Toplam Mesaj: 29
para yatırım zenginlik