folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Susuzluğun Sebebi Küresel Isınma Değil

Susuzluğun Sebebi Küresel Isınma Değil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek
     Susuzluğun Sebebi Küresel Isınma Değil
     11/08/2007

Gerçekten sorumlu küresel ısınma mı? Yoksa biz mi bir yerlerde yanlış yaptık?

(Nagehan Alçı / Akşam)

TEMA’nın ‘Suyunu Boşa Harcama’ Kampanyası Koordinatörü Yeşim Beyla’ya göre suyu hep yukarıdan, yağmur olarak bekliyoruz. Oysa yer altı suları da çok önemli. Bu sularının doğru kullanılmadığını, her önüne gelenin derin kuyu açtığını söyleyen Beyla, ‘susuzluğun ana nedeni söylendiği gibi küresel ısınma değil, suyu kullanmayı bilmememiz’ diyor

Susuzluktan kırılıyoruz. Bir yandan sıcak, bir yandan da kuraklıkla boğuşurken, elektrik kesintisi de beraberinde geldi. Sanki bir cehennem simulasyonunun içindeyiz. Suçluyu da bulduk: Küresel ısınma. Felaketin yükünü ona yükledik, rahatladık. haberin devamı için tıklayın Susuzluğun Sebebi Küresel Isınma Değil

(Evet arkadaşlar bencede susuzluğun sebebi küresel ısınma değil öyle olacak olsaydı allah (c.c.) bizi susuz bırakırdı ama öyle yapmadı dünyanın 4 te 3 ünü denizlerle donattı gereği gibi kullanmaz isek israf eder isek sıkıntıya düşeriz)

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Tahribat Forum
    Hosting, Reseller, Dedicated, IRC Shell
          Susuzluğun sebebi küresel ısınma değil

Güzel mi güzel :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

O halde susuzluğun sebebi : Hosting, Reseller, Dedicated, IRC Shell

Oluyor. Güzelmiş. Plesk panelde hangi tuşa basınca yağmur yağıyor?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    8mm bunu yazdı:
    -----------------------------

O halde susuzluğun sebebi : Hosting, Reseller, Dedicated, IRC Shell

Oluyor. Güzelmiş. Plesk panelde hangi tuşa basınca yağmur yağıyor?

harikasın ya :=)

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:

Tahribat Forum

hacıı  brova taktir ettim seni  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:

Tahribat Forum

ya excaliciiim müridin şafknı kaydırmayınn. daha yeni ayvv :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

evet! doğru ama hiç olmazsa şu yanıbaşmızdaki israili örnek alsak su zengini ülke olmaya devam ederdik! adamlar çölün ortasındasında verimliliği yüksek sistemler sayesinde su sorunu yaşamıyolar! biz ise tam tersi, üç tarafımızın denizlerle çevrili olmasına rağmen yinede susuz kalıyoz yaw!

bi de tüm bünlar yetmezmiş gibi adam akıllı projelerde üreten yok! biz mezarda iken torunlarımız bize paso küfredecek!şu an isra edilen su gelecek nesilden çalınmış olan sudur!!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    gluonpower bunu yazdı:

evet! doğru ama hiç olmazsa şu yanıbaşmızdaki israili örnek alsak su zengini ülke olmaya devam ederdik! adamlar çölün ortasındasında verimliliği yüksek sistemler sayesinde su sorunu yaşamıyolar! biz ise tam tersi, üç tarafımızın denizlerle çevrili olmasına rağmen yinede susuz kalıyoz yaw!

bi de tüm bünlar yetmezmiş gibi adam akıllı projelerde üreten yok! biz mezarda iken torunlarımız bize paso küfredecek!şu an isra edilen su gelecek nesilden çalınmış olan sudur!!

bak ben çok acı bir örmek bereyim KIZILTEPE(mardin) bölgesi tmamen tarım bölgesi. pamuk yetiştirenler var. bu sene buraya hamdolsun 100 yılın en fazla yağışı geldi. bayağı iyidi. sizin anlıycağınız. daha bir hafta önce yağmur yağdı. hade siz çiftçilerimizin açtıkşları sondaj koyularını boşwerinde. zaten sprik sistemiyle yağmurlama işlermleri sayseinde dünyanın suyu gidior. yağmur yağmadan önce bazı adamlar işçi tuıtar. sulama yapsınlar die. her senki gibi yaz başını kurak geçecek sndılr. nese zamn geldi yağmur yağıyor. adam şırıl şırıl yağan yağmurun altıda sırf parası gitmesin die o işçi boş oturmasın die sulatıyor tarlasını.eee şimdi biz bu adama ne diyelim. allah ne yapsın onnu ?

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    R.T. Erdogan yagmur duasina cikti, herhalde artik yagar yagmur.. :(

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    gluonpower bunu yazdı:

Ya tamam adamlar guclu, teknolojik fakat asla ozenilrcek degiller cunku bu o.ç. ler BM nin filistinle bunlara izin verdigi(derinilten emn degilim) derinligin de altından filistinin de suyunu cekiyor ve kullanıyor. ee su varsa hayat da var tabii.

ikinci paragrafa aynen katılıorum..

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sunucular çok su harcıyo ondan kesildi sularımız. sulu soğutma sistemleri varya işte onlar dağıttı ortalığı

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2957 Toplam Mesaj: 16