folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder T-Shirtler İle İlgili / Kargolar Yollandı / Listeleri Takip Ediniz. / Eski Konu

T-Shirtler İle İlgili / Kargolar Yollandı / Listeleri Takip Ediniz. / Eski Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    abu yaw alıpta denıyen kımse yokmu ? dusundugunuz boyda alıpta kucukmu gelıyor acaba? bazı arkadaslar yıkanınca kuculuyor veya bıraz dar gıbı ıfadeler belırtmış...denıyen varsa aydınlatırmı ?

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    undying bunu yazdı:
    -----------------------------
    @Nurky
    benimkiside adrese gelmedi simdi kargodan gittim kendim aldim mng kargoyu ara sor istersen.

@renegadealien
    birader elinde kalan t-shirtlerin bedenlerini listeleyip aciklarsan (L - XL - XXL degilde 4-5-6 biciminde) bizde ona gore kalanlara talip olabiliriz.

t-sihrt cok guzel olmus tesekkur ederim.
    abü benm kargocularda ismim gözükmior napsam:) Gidsem mi kargoculara..:S

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    Kalanlara ben de talibim M beden varsa almak isterim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    ya bizimkilerde gelmedi ben heycanlanıyorum ama ben m bedeni istedim işallah olur :D

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakkal
    fakkal's avatar
    Erkek

Kehanet bunu yazdı:
    abu yaw alıpta denıyen kımse yokmu ? dusundugunuz boyda alıpta kucukmu gelıyor acaba? bazı arkadaslar yıkanınca kuculuyor veya bıraz dar gıbı ıfadeler belırtmış...denıyen varsa aydınlatırmı ?

Kehanet mürit anlatıyorum düşüncelerimi. Ben yaklaşık 2 buçuk saattir üzerimde taşıyorum tişörtü. Ben genelde M giyerim. Ama bu M bana biraz dar oldu. Boğazı sıkıyo diyolar o da doğru. Yıkayınca çeker mi diye anneme sordum çekebilir dedi. Alırsan sana tavsiye, giydiğinin 1 beden büyüğünü al... Ama bu arada hakkını da vermek lazım. Tişörtler kaliteli ve baskı son derece güzel. Ve rene hocam tüm uğraşların için sağol. Ellerine sağlık...

şimdilik bu kadar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Lan Acayip Merak Ediyorum Tshirtleri De Hala Gelmedi Yaf:S La Havlé Gidip Dükkanı Mı Bassam:p

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raistlin
    raistlin's avatar
    Erkek
    Kehanet bunu yazdı:

birader ben but-shirt'un baskısızını normal hayatimda kullaniyorum (tutku marka) uzerinde yazı yazmayan seyleri severim ve gunlluk yasamımda t-shirt olarak kullanirim normalde bir ic giyim urunudur ve sana soyle diyeyim yikandiktan sonra cekmiyor. 

ps. ogrenci evinde kaliyorum ve ev arklari falan butun herkes bu tarz camasilarini yıkamacya toplu goturuyoruz ve uzerinde yazan yikama talimati ile yikaniyor ve cekmiyor. evde anneniz birazcık sicak suya birakirsa cekebilir belki emin degilim.

I killed my brother once, I can do it again.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    An itibariyle T-shirt'im geldi,xl olmasına rağmen küçük geldiği boğazı sıktığı doğrudur,ama üzerindeki şekil yeter be : ) sağol rene,ha bu arada kalan t-shirtlere ben de talibim

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

ok hocalar sordugum soru ya cevap verdıgınız ıcın tesekurler
    ayrıca bende sımdı parayı yatırmakla bırlıkte t-shırt panelınden sıparıste bulundum:D:D...xursi ıle bendenımız yakın benım bedenım ondan bırazcık da buyuk ragmen o L ıstetmiş..baktım yorumlar dar elıyor ve kucuk dıe olunca bende XXL ıstettım maksat sorun cıkkmasın :D...sımdı t-shırt ın gelmesını beklıyoruz

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

agalar bu tshirtler dehşetül vahşettt a.q almayan pişman olsun derim süper baskı

rene hojam tekraar tekrar teşekürlerimi bir borç bilirim. bunlar harika. :)))

tam oturdu yakasının lastiklerini elinizle gerin ki açılsın ilk oldugu için sıkıyoo kollar bol ama bi makinadan geçtimi hiç bişey kalmaz.

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
Toplam Hit: 15680 Toplam Mesaj: 58