Tablet Önerisi(İstek,2015-2016)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Rmk bunu yazdı

al knka bu ürün güzel 

Kankam almaya gıdıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Aynısı ben de var hocam. Rengi de aynı. Cihaz gerçekten 10 numara cihaz. Oyun performansını çok bilmiyorum. Şimdiye kadar yüklediğim oyunlarda kasma takılma falan yaşamadım. Ama öyle ne kadar oyun varsa indirip denemedim tabi ki. İstersen bendekini sana 350TL civarı bırakayım. Garantisi daha devam ediyor. 1 yıl dolmadı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Aynısı ben de var hocam. Rengi de aynı. Cihaz gerçekten 10 numara cihaz. Oyun performansını çok bilmiyorum. Şimdiye kadar yüklediğim oyunlarda kasma takılma falan yaşamadım. Ama öyle ne kadar oyun varsa indirip denemedim tabi ki. İstersen bendekini sana 350TL civarı bırakayım. Garantisi daha devam ediyor. 1 yıl dolmadı.

Teşekkür ederim. Ama kendim için istemiyorum. Yeğen için karne hediyesi olarak alacağım. Ben oyun oynamayı pek sevmem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Beyler yeni konu açmayayım dedim, android tablet almak istiyorum banka işlerini halletmek pdf okumak dizi falan izlemek için.

Alan arkadaş aldığı üründen memnun oldu mu merak ettim ayrıca lenovo hakkında ne düşünüyorsunuz ?

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

170 liraya tablet aldım işimi görüyor hocam :D Birde A101 den 14 tl ye klavye aldım otg ile bağlanan fıstık gibi :D 

Şu Çin malı klavyeler Samsung ile de çalışsa süper olacak.

Sadece Samsung klavyeler çalışyormuş onların da 100-200 TL arası fiyat var.

Ek olarak tablette Windows aramayın. Pişman olursunuz.

Zaten bilgisayar için yazılan programlar tablette ARM işlemcide çalışmaz.

Hocam benim tablette SQL Server Visual studio çalıştırıyorum bir problem yaşamadım şimdiye kadar (takılma donmada yaşamıyorum). HP Elitepad 1000 G2, 4GB Ram, 64GB SSD li modeli kullanıyorum. Kendi orjinal klavyeli kılıfıyla kullanınca bilgisayardan farkı olmuyor gibi :) İçinde Windows 8.1 Enterprise sürümü var. Tabi 3G li :)

Kılıf: http://www.amazon.com/HP-D6S54AA-ElitePad-Productivity-Jacket/dp/B014RNZPFA/ref=sr_1_27?s=pc&ie=UTF8&qid=1455186824&sr=1-27&keywords=HP+ElitePad+Expansion+Jacket

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

hocam ben maksimum 500 lira limit koydum kendime birde mümkünse android istiyorum. Telefonum w10 zaten. Bilgisayarım da öyle. Sağolasın öneri için ama bu beni biraz aşıyor :D

Edit: http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-transformer-pad-tf103c-a2-edu-bk-convertible-touch-screen-fiyati,161865.html?gclid=CMTmgu-9s8oCFQHkwgodJg8DKw

ya da http://www.vatanbilgisayar.com/asus-z380c-intel-atom-x3-c3200-12ghz-2gb-ram-16-gb-disk-8-cam-and50.html

ikisinden birini alacam sanırım.

exchanger tarafından 11/Şub/16 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
Toplam Hit: 3694 Toplam Mesaj: 37
tablet tablet tavsiye ultrabook