Tablet Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Reeder'a hiç bulaşma. Şarj soketi bozulunca 200 TL'ye aldığım tablete 160 tl tamir parası istediler.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

ya ipad ya da samsung spenli tabletlere doğru bi yol alıyorum gibi görünüyor ama lenovo da aklımı çelmiyor değil :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Çok yakın öğretmen bir arkadaşımın mesajını gördüm şimdi. 1500TL demiş, iPad 4. nesil retina. %100 kusursuzdur.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Çok yakın öğretmen bir arkadaşımın mesajını gördüm şimdi. 1500TL demiş, iPad 4. nesil retina. %100 kusursuzdur.

Çok demiş. 1.000-1.100 arası piyasası.

https://www.sahibinden.com/ipad-4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

https://www.pt.com.tr/okula-donus-ipad burdan 128gb aldim çocuga. Kalem le klavyede alıcam. Fiyat pahalı biraz ama uzun yıllar kullanır. Daha önce Casper vestel zart zurt markaları aldım sorundan başka hiç bir işe yaramadılar. Vestel 2 kere pil işirdi 0 verdiler onlarda şişirdi. Android bir cihazın ben 2 yıla çöp olmadığını görmedim. Çocuğa 2 yıl bu cihaz dayanır sağlam kalır mı orası da ayrı muamma :D 

Spigen bir koruma kılıfı ve ekran alıcam bu ekipmanla uzun yıllar kullanacağını umut ediyorum.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Normal bir kağıda not alır gibi not almak için nasıl bir tablet alınmalı. Galaxy Tab S6 lite var ama biraz tuzlu. Bunların en çok hoşuma giden yanları kalemleri, bu kalemleri normal bir akıllı telefonda kullanabilir miyiz?

ride or die..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Normal bir kağıda not alır gibi not almak için nasıl bir tablet alınmalı. Galaxy Tab S6 lite var ama biraz tuzlu. Bunların en çok hoşuma giden yanları kalemleri, bu kalemleri normal bir akıllı telefonda kullanabilir miyiz?

Kullanamazsın. Ekranın altında kalemin içindeki çip ile iletişim geçen katman var. Kalemle ekrana yaptığın baskıyı vs hesaplıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

https://www.pt.com.tr/okula-donus-ipad burdan 128gb aldim çocuga. Kalem le klavyede alıcam. Fiyat pahalı biraz ama uzun yıllar kullanır. Daha önce Casper vestel zart zurt markaları aldım sorundan başka hiç bir işe yaramadılar. Vestel 2 kere pil işirdi 0 verdiler onlarda şişirdi. Android bir cihazın ben 2 yıla çöp olmadığını görmedim. Çocuğa 2 yıl bu cihaz dayanır sağlam kalır mı orası da ayrı muamma :D 

Spigen bir koruma kılıfı ve ekran alıcam bu ekipmanla uzun yıllar kullanacağını umut ediyorum.

Hocam aldığın cihazlar çöp zaten. Vestel, Casper vs. Ucuz üstüne marka basılmış Androidler ile pahalı Apple'ın kıyaslıyorsun. Android cihaz alırken kağıt üstünde donanımını incelemek lazım. Oyun bilgisayarı alıyormuş gibi düşün. Donanımdan ne kadar süre götüreceğini hesaplarsın. Tabi marka seçimide önemli. 

Toplam Hit: 2750 Toplam Mesaj: 30
tablet