Tablet Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

6 yaşında bir canavarım var casper via bir tableti var şarj soketi haftalık arıza yapıyor ve tamire götürüp geliyorum yoruldum artık hem tablette eskidiği için uygulama ve oyunlarda sorun çıkarıyor. Bu sene ilk okula başlıyor.

Hem oyun oynasın,

Hem skype falan kurulabilsin (hafta içi çalıştığım için yanında olamıyorum skype falan konuşuruz),

Ön kamerası biraz iyi olsun skype görüşürken en azından görebileyim,

Hem klavye falan ekleyebilelim,

Hem derslerini falan da buradan yapabilsin,

Hızlı şarj olsun,

Mümkünse kalem kullanılan birşey olsun.

Anroid istiyorum bazı oyunların kırıklarını yüklüyorum malum her oyuna para yetmiyor. 

Hafıza falan arttırılırsa tadından yenmez,

Mobil interneti de olma ihtimali varsa çok da süper olur (sadece bu özellik için çok fazla para vermek istemiyorum olmasa da olur)

En önemlisi fiyat performans canavarı olsun :)

Fiyat aralığı konusunda bir fikrim yok ama sonuçta 6 yaşında bir çocuk maksimum 2 sene kullanacak o nedenle iyi bir rakam bağlamak istemiyorum.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Hiç mobil dünyası ile aram yok ne yazık ki :/

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok özellik istiyorsun. O özellikleri ucuza bulamazsın. Kaldı ki Android tabletlerin alayı çöp. Tabletten iPad'den başkası yalan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

hocam android olsun demişsin yoksa ipad al geç derdim 5 yaşında kızıma aldım stabil ve güzel android vardı daha önce bu kalitede değildi.

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-m10-tb-x606f-64gb-10-3-wi-fi-tablet-gri-za5t0215tr-p-HBV00000TCIT1 şunu düşünmeye başladım bazı özellikler evet yok ama ideal gibi. 

@byugr hocam iOS için kırık oyun bulmak falan filan bilmediğim bir derya o nedenle girmek istemiyorum açıkcası. Ufaklık her ikisini de canavar gibi kullanıyor orası ayrı :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-m10-tb-x606f-64gb-10-3-wi-fi-tablet-gri-za5t0215tr-p-HBV00000TCIT1 şunu düşünmeye başladım bazı özellikler evet yok ama ideal gibi. 

@byugr hocam iOS için kırık oyun bulmak falan filan bilmediğim bir derya o nedenle girmek istemiyorum açıkcası. Ufaklık her ikisini de canavar gibi kullanıyor orası ayrı :D 

şimdiki çocuklar öyle hocam maşallah ne verirsen yutuyorlar vallahi :)

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Ipadden başka tablet yalan, düzgün olanı da ipadden pahalı oluyor. Bütçen uyan ipadi yapıştır. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Samsung'un S'Pen'li tablet'lerini tanımlamışsın gibi. Lâkin onlar da pahalı ve 10" civarı ,uygun fiyatlısı yok sanırım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-m10-10-1-32gb-4g-lte-tablet-siyah-za490043tr-p-HBV00000NXPNT?magaza=BT%20Teknoloji

Bunun 4g si var gibi.

Çin malı bilinmeyen marka almada. Ben o hatayı yaptım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

yok yok çin malı falan gibi bir düşüncem yok 2 - 3K arası verebilirim mobil internet çok şart değil hatta kullanım sınırı falan aklıma gelince olmaması daha iyi bile olur SPen 'de olmazsa olmaz değil amacım minimum 2 yıl götürecek açmıyorum bunu demeyecek android bir tablet. iOS konusunda cocuğun eline verdiğim cihazı kontrol edebilmeliyim ve ben iOS hiç kullanmadım takip ve kontrol etmem zorlaşır böyle bi durumda ondan dolayı istemiyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

6 yaşında bir canavarım var casper via bir tableti var şarj soketi haftalık arıza yapıyor ve tamire götürüp geliyorum yoruldum artık hem tablette eskidiği için uygulama ve oyunlarda sorun çıkarıyor. Bu sene ilk okula başlıyor.

Hem oyun oynasın,

Hem skype falan kurulabilsin (hafta içi çalıştığım için yanında olamıyorum skype falan konuşuruz),

Ön kamerası biraz iyi olsun skype görüşürken en azından görebileyim,

Hem klavye falan ekleyebilelim,

Hem derslerini falan da buradan yapabilsin,

Hızlı şarj olsun,

Mümkünse kalem kullanılan birşey olsun.

Anroid istiyorum bazı oyunların kırıklarını yüklüyorum malum her oyuna para yetmiyor. 

Hafıza falan arttırılırsa tadından yenmez,

Mobil interneti de olma ihtimali varsa çok da süper olur (sadece bu özellik için çok fazla para vermek istemiyorum olmasa da olur)

En önemlisi fiyat performans canavarı olsun :)

Fiyat aralığı konusunda bir fikrim yok ama sonuçta 6 yaşında bir çocuk maksimum 2 sene kullanacak o nedenle iyi bir rakam bağlamak istemiyorum.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Hiç mobil dünyası ile aram yok ne yazık ki :/

Reeder ve hard kılıf bak. Ucuz alet ama almadan bak beğenmeyedebilirsin . çocuk ve yaşlıya bundan başka tablet almam.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

....

Reeder ve Hard Kılıf bak. Ucuz alet ama almadan bak, beğenmeyedebilirsin . Çocuk ve Yaşlı'ya bundan başka tablet almam.

ama niye Reeder? çok mu sağlam. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2712 Toplam Mesaj: 30
tablet