folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Dergisi Çıkarsakmı Acaba :)

Tahribat Dergisi Çıkarsakmı Acaba :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    dün açtıydım bir zeka özürlünün tahribata laf atması sonucu konum güme gitti neyse tekrar açıyorum bir dergi çıkaralım ya basım ya pdf formatında olsun ne diyorsunuz hem çömlerede yardımımız olmuş olur hemde kendi içimizde eksiklerimizi tamamlarız =???

Yorumlar........

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    walla ii olur ama nasıl yapcaz onu bilmiorum:D

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    herkese özelliklerine göre bir bölüm verelim mesela animasyon şimdi o eleman yazsın hazırlasın .doc olarak bir kişi bunları toparlasın ona gönderelim oda pdf ye çevirsin resimli felan filan kapaklı güzel olmazmı???

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    sponsor lazım(para) yoksa neden olmasın hoş olur tabiki...

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    basımla uraşılmaz sanırım abü ama pdf olsa manyak olurdu ...

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ben böyle şeyleri çok manyak organize ederim alper bennen mesıncırda bi görüş

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tamam buzul yapalım baba artık kurumsalaşalım :) aylık çıkaralım herkese konular verelim ve katiyen hiç bir konu alıntı olmasın!! oturun yazın hazırlayanlar sana göndersin onun için bir grup kuralım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    buzul msn ni pm at birde photo shopu çok iyi kullanan biri lazım kapak için :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ben bi yazı dizisi/bölümü üstlenirim.. ama bilgi içerik doc/az biraz alıntı olmadan sorumluluğunu alamam..
    görüşelim..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xLn
    xLn's avatar
    Erkek
    .doc .moc ugraşılacagına www.derggi.com gibi flash yapalım. daha güzel daha hoş olur. Açıkcası ben pdf leri pek okumam itici gelir. ama flash olsa hem bi hareketlilik olur hemde görüntü açısından hoş bir görünüm oratya çıkar.

1- editörler belirlenir ve her ay .doc halinde fln yazılarını hazırlar.
    2- tasarımcı vede flash cı arkadaşlar belirlenir. derginin genel görünümünden, resimleriyle fln ilgilenirler.
    3- Flashla bir dergi taslagı çıkarılır. editörlerin yazdığıyazılar tasarımcılara yollanır.. tasarımcılar onları düzenler taslaga yapıştırrı kaydedip siteye koyarlar..

Bu sıralarda önce yazılar admin onayı alabilr mesela uygunsuz içerikten fln sakınmak için..

www.Tutorialci.net - Türkiyenin en kapsamlı Tutorial (Ders Anlatım) Sitesi...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sence içerik ne olabilir kadın olmayacağına göre :) Allahım yaa vallaha destek veren verir vermeyen vermez ama çok güzel aklımda proje var Buzulda destek verir ben yarın öbürgün bölümleri dağıtırım bakalım saece yoruları istiyorum

Toplam Hit: 3782 Toplam Mesaj: 27