folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Forumlarına Moderator Aranıor...

Tahribat Forumlarına Moderator Aranıor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Tahribat.com forumlarına moderator alınacaktır. İlk olarak moderatorlerin görevlerini ve yapması gerekeleri belirtip istediklerimizi söyleyelim.

Moderatorlerin görevleri... 

1. Modu olduğu bölümdeki tüm konu/başlık/yazılardan sorumludur.
    2. Hiç bir şekilde müritler ile, sürtüşmesi-kavgası olmamalı; olsa bile bunu forumda alacağı kararlara yansıtlamamalıdır.
    3. Kesinlikle hiç bir konuyu silmemeli, bölümle ilgili olmayan konuları ilgili bölüme taşımalı tamamen gereksiz konuları "Gereksiz konular/çöp kutusu" bölümüne taşımalıdır.
    3. Forumda müritlere edilen küfür-hakaret içerikli yazıları temizlemelidir. Fakat bu forumdaki üyelerin haklarını engelleyecek duruma gelmemelidir. (Ör: a.k gibi..)
    4. Forumdaki herhanigi bir konuda kararsızlığa düştüğünde adminlere danışmalıdır.

Yapılan tüm hareketler tahribat.com gelişmiş log sistemi kayıt edilip adminler tarafından kontrol edilmektedir. Konuları gerekli yerlere veya çöp kutusuna taşımak yerine silen, gereksiz yere veya kasıtlı olarak bir müritin yazdıklarını editleyen moderatorler olayın tespiti ve/veya şikayetler doğrultusunda görevinden ayrılmak zorunda kalabilir.

Kimler moderatör olabilir...

Modluklar arkadaş,eş dost muhabbetine verilmez(holyoneın lafıdır:P). Forumda tanınan ve sevilen bir üye iseniz. Daha önceden bir sürtüşme kavganız sorununuz yoksa bizimle iletişim kurduğunuz taktirde 3 şeye bakılacaktır.

1. Konunun uzmanı olup olmadığınıza
    2. Foruma login olma sayınıza(Bu kayıtlarda bulunmaktadır.)
    3. Foruma katkılarınıza(Buda kayıtlarda bulunmaktadır.)
    4. EN önemlisi eski ve sevilen bir üye olmanıza...

İlgilenecek arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim.

Son eklemedir...

Moderator olmak için döküman eklemek şart koşulmuştur!!!!

Mod olan arkadaşlar dikkat!!!

1. Konu silmeyin.Silinecek konular gereksiz konular/çöp kutusu bölümüne taşınmalıdır. Başka bölümlere ait konular ilgili konulara taşınmalıdır.
    2. Sitedeki müritlerin haklarını kısıtlayacak şekilde konu editleme olaylarına girmeyin. konular sadece müritlere/tahribat.com a karşı küfür içieriorsa silinmeli/editlenmelidir.
    3.Konuların taşınması konunun ilk yazısının editlenmesi ile yapılmaktadır.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yokmu istiyen gel able gel ikizlere takke
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    Ben bilgisayar oyunları kısmana olabilirim. tabi kabul edilirsem 

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

lan beni yapın :)) şerefsizim geyik muhabbetinden visual basic bölümüne marmaray yaparım.

Zaten bilgi işlemde çalışmaya başladım sabhrtan akşama kadar netteyim canım sıkılıyodu. iyi olur.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Powerslave bunu yazdı:

Ben bilgisayar oyunları kısmana olabilirim. tabi kabul edilirsem 

ne demek istediğin modluk olsun :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    java jsp vs yardım ederik

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

ne demek istediğin modluk olsun :)

memnuniyetle 

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kNigHt
    kNigHt's avatar
    Erkek
    ha bu arada merak ettiğim bi şey var bi foruma en fazla kaç mod alınıyo

FATİH"in İSTANBULU fet ettihi yaştayım......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

lan beni yapın :)) şerefsizim geyik muhabbetinden visual basic bölümüne marmaray yaparım.

Zaten bilgi işlemde çalışmaya başladım sabhrtan akşama kadar netteyim canım sıkılıyodu. iyi olur.

pezo benden moderatorluk isteyecekte vermiecem :P icq dan konuşalımda ona göre :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

kNigHt bunu yazdı:

ha bu arada merak ettiğim bi şey var bi foruma en fazla kaç mod alınıyo

konusuna ve kafamıza göre :P 1 2 yeri geldimi 3.

ama donanım ve işletim sistemlerine alımlar kapanmıştır :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

pezevenk kardesimi

en kidemlisinden mod yapin.. :))

Laaaaaan.
Toplam Hit: 13356 Toplam Mesaj: 63