folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Forumlarına Moderator Aranıor...

Tahribat Forumlarına Moderator Aranıor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

rene bende donanım network pchack ten anlarım

donanımda sen teksin ama bizde kendi capımızda bilioz

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    falcon bunu yazdı:

rene bende donanım network pchack ten anlarım

donanımda sen teksin ama bizde kendi capımızda bilioz

köpeğin olsun :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

pezevenk bunu yazdı:

lan beni yapın :)) şerefsizim geyik muhabbetinden visual basic bölümüne marmaray yaparım.

Zaten bilgi işlemde çalışmaya başladım sabhrtan akşama kadar netteyim canım sıkılıyodu. iyi olur.

pezo benden moderatorluk isteyecekte vermiecem :P icq dan konuşalımda ona göre :)

Renegade ciğim :) Bende istiom :) Benle de mi konuşacaksın? Cevabın Evetse darılırım şerefisizm :) Sünnetsize birlikte küfür ederken iidi :) Muhauhauhau Hadi kanki bekliom moderatorluğu :)

Ilk Turk Arabası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    La olm bi de Ben yeni nesil lafını kaldıramam.. Ben yeni nesil mod. olmam dimi? :D

Ilk Turk Arabası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Mc_MoLLa bunu yazdı:

La olm bi de Ben yeni nesil lafını kaldıramam.. Ben yeni nesil mod. olmam dimi? :D

sen msne gelde konuşak.. :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL_isT
    ReaL_isT's avatar
    Erkek

Delphiyi pek bilmem ama Pascal iyiyimdir. belki ben de moderator olurum ne dersiniz?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mystery
    mystery's avatar
    Erkek

bende modluk istiyorum ama bu forumu daha yeni bulabildim diye benim olamamam beni çook üzer

programlamada c++da iiyimdir ve elektronikde pic(mikro işlemci yanlış anlamayın) gibi şeylerde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Dökümanlar nerde dökümanlar?=?

başlığı okuyun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

kabus kardeşime ve rene kardaşime saygı ve sevgileirmi sunarım. dualarım sizinledir.

inş martyn rene uniyi kazanırlar.

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fly2private
    fly2private's avatar
    Erkek
    warez bölümüne moderator lazımsa ben adayım. yeterli olacagımı dusunuyorsanız seve seve yaparım

http://www.tartis.net/forum
Toplam Hit: 13464 Toplam Mesaj: 63