folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Kayseri Buluşması -Yapalım-

Tahribat Kayseri Buluşması -Yapalım-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

:DDD tamam konuşrz :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    hocalar kimse gormedi galiba 2 kisimi bulusacaz xD ya su konuya bakanlar tamam okudum gelcem yazsin bu arada konu up lansin xD amma kasmisim kendimi ha bulusacaz deyi xD hahaha

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    bulusma mekanindan yaziyorum xD tek basima mal gibi oturuyorum redsea gecikecegini soyledi gerisi nerde acaba :D way be bumuymus yani

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Ben Eray Ve Milamber   3 kişi toplanabildik. Güzeldi tanıştık kaynaştık baya bi sohbet ettik... Zaten Sinemanın önünde buluştuk Kimse gelmeyince hadi film izleyek dedik. Avatara gittik... Film de güzeldi. Sonra geze geze meydana gittik yemek yedik 6:30 gibi dağıldık. 

Gelmeyen arkadaslar en azından haber verseniz daha iyi olurdu. Kesin gelecem diyen arkadaslar neden gelmedi acep?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben Eray Ve Milamber   3 kişi toplanabildik. Güzeldi tanıştık kaynaştık baya bi sohbet ettik... Zaten Sinemanın önünde buluştuk Kimse gelmeyince hadi film izleyek dedik. Avatara gittik... Film de güzeldi. Sonra geze geze meydana gittik yemek yedik 6:30 gibi dağıldık. 

Gelmeyen arkadaslar en azından haber verseniz daha iyi olurdu. Kesin gelecem diyen arkadaslar neden gelmedi acep?

aynen katılıyorum hocam gusel gectı sınemaya gıttık mılamber hocadan anıme ler dınledık ama 9 kısıde 3 alay eder gıbı haber vermeksızın gelmedi dıgerleri.. bı arkadasım demıstı kayserılıler katılmaz dıe dogruymus :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

UCAN TENEKE mesaj atmış hala birliktemisiniz diye saat 6 buçukta ama bana gece 12 de geldi sms buda aveanın bize bi hediyesi :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

UCAN TENEKE mesaj atmış hala birliktemisiniz diye saat 6 buçukta ama bana gece 12 de geldi sms buda aveanın bize bi hediyesi :))

ben dün pmle gelemeyeceğimi söyledim allstar maçına gitmiştim işim bitince msj attım

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

UCANTENEKE bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

ben dün pmle gelemeyeceğimi söyledim allstar maçına gitmiştim işim bitince msj attım

belki gelirim demiştin ama sana bişe demiyoruz zaten hocam :)) ama gelseydiniz iyi olurdu kısmet..

Toplam Hit: 6141 Toplam Mesaj: 89