folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat Minecraft Serveri - 2013 Yaz Sezonu [Kapandı]

Tahribat Minecraft Serveri - 2013 Yaz Sezonu [Kapandı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

serverde admin yok. bütün herkes yetkisiz olacak ben dahil.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    SiyahBeyaz bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

niye iftardan sonra la açın işte oynayalım canımız sıkılıyor şimdi açarsanız 1 dia set çıkarım sabaha kadar :D

nedeni belki budur :D önceden duyuralımda ona göre hazırlığını yapar diye 

hocam bu arada sen admin mi olacaksın player olarakda oynasan?

admin değilim bütün işleri hsyn anarsistherif ve blackace yapti bende 1 2 kücük sey yardiminda bulundum tester gibi o kadar. Bu sefer admin olamamsı için herşey yapılıyor admin illaki olacak ama sadece bir sorun olduğunda devreye giriecek o kadar. Sistem oturursa zaten admine gerek kalmıcak diye düşünüyorum ek olarak kendi klanın tarafından seçilen klan kurucuları olcak bu kisilerin bazi yetkileri olması planlanılıyor ban, kick, mute gibi...

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bu oyun ney la daha bi kere oynamadım :| 

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

admin değilim bütün işleri hsyn anarsistherif ve blackace yapti bende 1 2 kücük sey yardiminda bulundum tester gibi o kadar. Bu sefer admin olamamsı için herşey yapılıyor admin illaki olacak ama sadece bir sorun olduğunda devreye giriecek o kadar. Sistem oturursa zaten admine gerek kalmıcak diye düşünüyorum ek olarak kendi klanın tarafından seçilen klan kurucuları olcak bu kisilerin bazi yetkileri olması planlanılıyor ban, kick, mute gibi...

yok hocam ondan sormadım ismini görmeyince listede sende player olarak oynayacakmısın diye soracaktım

edit : takım lideriymişsin cok iyi hocam peki hangi takımın lideri?

SiyahBeyaz tarafından 16/Tem/13 03:09 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Ben de gelirim yer varsa (= yeni başlıcam oyuna, pe sini oynadım pcde daha iyi sarar gibi

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

güncel tutalım.

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

bekle şimdi o zamana kadar evde canım sıkılıyo zaten diyodumki bugün swyi erken açarlar girer oynarım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

bu oyun ney la daha bi kere oynamadım :| 

Hocam oyunun videolarını izleyip fikir edinebilirsin, eğer oynarım dersen seni bir takıma, wasd'yi de diğer takıma alalım.

test 1 2
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Beyler şimdi sw de son durum kurallar nedir. Başta asiminesli nin dediği gibi 2 köy var pvp sadece savaş alanında mı yoksa taa önceki genkinin sw gibi heryerde pvp açık mavi takım turuncu takım mantığı mı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

her yerde pvp acik.

=)
Toplam Hit: 14351 Toplam Mesaj: 110