Tahribat Program Arsivi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

@ spyrex

Topic başlığından da aylayabileceğin gibi;program arsivi..

template monster gerçekten sağlam bi paylaşım olmuş ama program değil,yeri burası değil :| 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    ruhastasiTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

@ spyrex

Topic başlığından da aylayabileceğin gibi;program arsivi..

template monster gerçekten sağlam bi paylaşım olmuş ama program değil,yeri burası değil :|

-----------------------------

kardes nedenini msjda belirttim ama. :S  yeniden bir konu acmak istemedim.ihtiyacı olan arkadaslar buradan hep birlikte alırlar diye verdim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

AVG 8.0 Build 62 + Serial

Ev ve iş bilgisayarlarınız için fazla bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymayan, kurması kolay bir antivirüs programı. AVG Antivirus; yaptığı güncel aramayla eski antivirüs programlarının bulamadığı tehlikeleri bulur ve bulunan programı etkisiz hale getirir. Böylelikle programı çalıştırmayarak tehlikenin daha da yayılmasını engeller. Serial mevcuttur.

Boyut: 50,1 MB

SameTech 1.3 + Crack

Tamamen Türk mühendisler tarafından yazılmış ve yapay zeka ile programlanmış, Windows işletim sistemi için İngilizce-Türkçe çeviri programı. İstediğiniz bilgiye anında ulaşmak isterseniz, kısa zamanda her hangi bir makaleyi veya İngilizce yazılmış olan kitapları, teknolojinin de etkisiyle hızla gelişen donanımların kullanma kılavuzlarını, gelen e-postalarınızı, güncelleştirmek istediğiniz bilgileri, web sayfalarını ve İngilizce yazılmış bütün metinleri bir çevirmene ihtiyaç duymadan, sorunsuzca, en az hatayla Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Crack mevcuttur.

Boyut: 8,07 MB

Arles Image Web Page Creator 7.4.2.1800 + Patch

Arles Image Web Page Creator, grafik koleksiyonlarınızı kolayca internet ortamına aktarmanıza yardımcı oluyor. Seçtiğiniz klasördeki grafiklerin çok hızlı bir biçimde thumbnail'larını oluşturan program bunları kullanarak bir de HTML sayfası oluşturuyor. Grafik dosyalarınızı düzenlemek isterseniz Arles Image Web Page Creator programı bu işlem için de size kullanımı kolay araçlar sunuyor. Patch mevcuttur.

Boyut: 4,27 MB

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

İ love you tahribat gzl programlar

note:(geç te olsa tşkrler) 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma_
    enicma_'s avatar
    Erkek

vermıs oldugun emege tşkler dostum

basarıların devamanı dıler kendine cici bak :)

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Norton Partition Magic 8.05
    http://rapidshare.com/files/106227556/Norton_ghost_AllWin_English.rar
    Pass: www.downloadwarez.org

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slave13_
    slave13_'s avatar
    Erkek
    oha

Gördüm ölümü kaç kez <br> Selam verip geçti gülümseyerek <br> Ben korkusuz Kepez <br>
Toplam Hit: 33355 Toplam Mesaj: 68