folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Tahribat Sohbetleri Bölüm 1 - Java [3 Ocak 2014]

Tahribat Sohbetleri Bölüm 1 - Java [3 Ocak 2014]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

@u235, hocam ben başka bi videosundan bahsediyorum, orada bi programı anlatırken kendisi personel diye bi sınıf yazmıştı, orada kendi adını falan yazarken maas diye bi değişkeni vardı hadi kendi maaşımı yazayım bari diyip 5000 dolar yazmıştı, senin sorduğunla alakalı değil, zaten editledim kendisi cevap verdi bazı projelerinde alıyormuş o kadar

hee tamam hocam : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Emeğinize sağlık beyler, başlangıç için hiç fena değil.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Baştan sona izledim yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

21 mayıs 1864
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erngnctrk
    erngnctrk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

@Whoobay

Hocam daha önceden programa konuk olarak katılacak kişileri aramıştık ama bana sadece Jpriest ulaştı java konusunda sohbet yapabilirim diyerek.Ama kendiside teknik aksaklıklardan dolayı yayına giremedi.

**-------------

Tekrar söylüyorum eğer bir konuda uzman yada çok bilgi sahibiyseniz ve uzmanı olduğunuz konu bizim konularımıza uyuyorsa sizide konuk edelim sohbete.

Hacılar adama maaşını sormadım ayıp olur diye bide o 500 dolar konusu maaşla alakalı bişey değildi unbalanced.Ben dedim ki Hindistanlılar mesela sizin 500 dolara yaptığınız işi 150 dolara yapıyorlar dedim orda  : )

Hacılar ilk yayınım olduğu için biraz gergin oldum tereddüt ettim sorularımda.Acemelik yani biraz :)

Yine bunun devamını getiricez sizler ilgilendiğiniz sürece.

Sizlere bişeyler katabildiysek ne mutlu : )

hocam kendi adıma çok teşekkür ediyorum. devamını dört gözle bekliyorum. çok iyi idin. :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

konuya uzak olduğum için ara ara bakabildim ama güzeldi, emeği geçenlerin ellerine sağlık. seo hakkında konuşma yapabilecek birisi bulunursa çok iyi olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Emeğinize sağlık. İlk yayın için çok güzeldi. Ama ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Sohbet öncesinden sorulacak sorular belirlense sohbetin akışı daha kontrollü ilerleyebilir ve dağılmadan istenilen tüm sorulara cevap alınabilir. Soruları ileten arkadaşı da heyecanlandıracak, yük yükleyecek durum ortadan kalkar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

finaller dolayısıyla pek giremediğim için yeni gördüm.. helal olsun şaşırdım oysa ki ben yine boş laf ediliyor diye düşünmüştüm.. :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Teşekkür ederiz

Tahribat TV olarak yayın akışına devam etmeli

Yayın akışı:

- HolyOne ile günaydın

- Wh0 ile ceza evi sohbetleri

- Rene'nin maket uçak tasarımları

- SpyCX5 ile Hack History

- Outmost ile DDOS

- Anderi ile hack city

- Tugberk ile C

- FireX ile Kernel32.dll

:)

:D security temalı bir sohbet eglenceli olabilir ama simdilik internet üzerinden görüntü ve ses verme konusunda temkinli davranmamız gerekiyor, güvenlik sektörünün kenarında kıyısında dahi olanlar bile böyle düsünür (:

baskası üstlenirse dinleyici olurum tabi.

ayrıca ikinci ögretim dönemi icin bazı üniversitelere konferans verme durumlarımız var, gerceklesirse videoya almaya calısırız, sunum liderimiz alanında tasaklı bir insan oldugu icin, o da hemen hemen aynı etkiyi yapacaktır.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

hiç anlamam bu işlerden, bi' tek katerina ilgi alanıma girdi.

ama ortadaki emek alkışı hakediyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

@Whoobay

Hocam daha önceden programa konuk olarak katılacak kişileri aramıştık ama bana sadece Jpriest ulaştı java konusunda sohbet yapabilirim diyerek.Ama kendiside teknik aksaklıklardan dolayı yayına giremedi.

**-------------

Tekrar söylüyorum eğer bir konuda uzman yada çok bilgi sahibiyseniz ve uzmanı olduğunuz konu bizim konularımıza uyuyorsa sizide konuk edelim sohbete.

Hacılar ilk yayınım olduğu için biraz gergin oldum tereddüt ettim sorularımda.Acemelik yani biraz :)

Yine bunun devamını getiricez sizler ilgilendiğiniz sürece.

Sizlere bişeyler katabildiysek ne mutlu : )

Bir konuda uzman yada çok bilgi sahibi demek ne demek? Sizin konularınız ne? Siz kimsiniz? Konuk etmek ne demek? Bunlara sen mi karar vereceksin?

Bilişim sohbetleri videolarındaki gibi sıcak bir ortamda insanlar yayında bilgilerini paylaşabilecekler diye sanmıştım. Ama burda sunuculuğa bürünmüş bir insan var ve kendisinin kafasına yattığı biçimde takılıyor. Bilişim sohbetleri ya da diğer sohbetlere katılırım.

Tahribat Sohbetleri deyip de sunucu davetli mantığıyla program yapma mantığına karışıyım. Kolay gelsin. 

İŞİM OLMAZ.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 29724 Toplam Mesaj: 124