folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat V10 Tema Desteği Geliyor - Tema Paketi Yayınlanmıştır

Tahribat V10 Tema Desteği Geliyor - Tema Paketi Yayınlanmıştır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

anarsistherif:

Hacı o screenshot verdigin satır main.css içinde. html içinde değilki, benmi anlamadım?

Rakip tarikatların ajanımısın yoksa

screenshotu bilmemde index.hml ye baya css eklemissin mesela forumun üstündeki arama tuslari falan onlar index.htmlnin icinde define edilmis.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

mavimsi temasını şeyh ilk versiyona çevirmişti bu fırsattan istifade diğer çatlak patlakları da yamadım ve yolladım şeyhin görüp güncellemesini bekliyorum.

http://pesimistzombie.com/mavimsi_v2.rar 

Daha sonra grimsi için de bir update yapıcam gelen feedbacklerinize göre

pesimistzombie tarafından 11/Haz/15 01:58 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

la o resmini koydugum farkli bisey. adam paddingleri tek tek yazmis onu koydum ayri bisey o. 

htmlden ornek istiyorsaniz buyrun: https://yadi.sk/i/gl5MeoIJhCPyJ

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Mobilde mesajların daha rahat okunması için birkaç düzenleme yaptım, sanırım güzel oldu lan

anasayfada da renk tonları biraz kıstım

şeyh gelsin güncelleyek

Genki tarafından 11/Haz/15 11:13 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

Mobilde mesajların daha rahat okunması için birkaç düzenleme yaptım, sanırım güzel oldu lan

anasayfada da renk tonları biraz kıstım

şeyh gelsin güncelleyek

Bu hali gelince haber verin de hocam kullanayım hoş duruyor. V10a geçtik hala v8de kaldım ben :D

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Sevgili üyeler ve tasarımcılar. Bugüne kadar yaptığım tasarımlara oturduğunuz yerden bok attınız.

Yakında tema paketini biraz adam edince bu mevzuda yayınlayacağız. Kendi yaptığınız temaları (Tema paketi yayınlandıktan sonra) destek mailine atarsanız default yada üyeye opsiyonel tema olarak yayınlarız.

Henüz beta aşamasındaki tema özelliğini test için geçiçi yaptığım Bokkompostosu temasına geçmek için

http://www.tahribat.com/mgmt/console

Adresine girin theme yazınca bütün temaları görebilirsiniz. Konsola theme bokkompostosu yazın ve bokkompostosu temasına geçiniz. beyazdan gözü bozulan arkadaşlar geçici olarak tercih edebilirler.

Baştan söyleyeyim, css tasarım bilmeyenler , yada sadece #id .class üzerinden tasarım yapanlar zaman harcamasın pixel hata olmayan profosyonel temalar gelmedikçe yayına koymiycaz bu defa. Photoshop tasarım yapanlar diğerlerine fikir olarak resim yayınlayabilirler fakat kesecek kırpacak zamanımız yok =) çok sayıda güncelleme gerekiyor.

Tema Paketi Yayınlanmıştır

http://www.tahribat.com/css/Themes/Default/TemaPaketi.rar

İçinde default temaya ek olarak örnek sayfalar, (altındaki linkleri localde çalıştırabileceğiniz şekilde düzenlenmiş) anasayfa ve bir forum sayfası vardır. Sadece css dosyalarını editleyin. html ler sadece size kolaylık için. onlara div, tablo vs eklemeyin yani boşuna.

http://www.tahribat.com/css/Themes/ klasörünü gezinebilirsiniz.

Temanızı göndermeden önce adınızı yazmak için Tema.xml i de doldurmayı unutmayınız.

Önemli not: temanızı buraya post ederseniz uzayacağı için görmem. post ettikten sonra  pm atınız.

temacılar için CSS test sayfası gelmiştir

Update: Ayarlar sayfası [beta] dan kalıcı olarak tema ayarlarını değiştirebilirsiniz.

http://www.tahribat.com/Tests/CssTest.cshtml

şu adamı yoruyorsunuz ve utanmıyorsunuz , tutturdunuz beyaz arkaplan göz alıyor diye pis fakirler ESKİ LCD monitörlerinizi değiştirin teknolojiye gelin gayet süper yalın arkaplan hiç gözalıcılığı yok

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hacı son model lcd kullansak da göz alıyor gerçekten tbt değişti değişeli hayatım da değişti gerçek bir zombi oldum çıktım gözlerim pörtledi işlerime filan odaklanamıyorum o derece allahtan tema olayı geldi de az toparladım kendimi :D

pesimistzombie tarafından 11/Haz/15 15:08 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Şu son tema paketlerinden sonra beğenmeyip bok atan kusura bakmasın da çok boş insandır. Temaları yapan arkadaşlarında, şeyhinde eline sağlık.

kukunku tarafından 11/Haz/15 15:41 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Genki teması güncellenmiş daha rahat okunuyor şimdi yazılar falan.

Bide ben tema karışmasın diye nickimi yazıp koymuştum holyde öyle yüklemiş bu ne ego lan falan demeyin :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

Genki teması güncellenmiş daha rahat okunuyor şimdi yazılar falan.

Bide ben tema karışmasın diye nickimi yazıp koymuştum holyde öyle yüklemiş bu ne ego lan falan demeyin :D

hocam eline sağlık çok güzel tema oldu. bence bu tema gözü falan da yormuyor.aslında yazıya aşağıya da sayfa linklerini koy diyecektim koymuşsun biraz zor fark ediliyor :)

...
Toplam Hit: 40009 Toplam Mesaj: 243
tbtv10 tasarım tema desteği tema theme