folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat V10 Tema Desteği Geliyor - Tema Paketi Yayınlanmıştır

Tahribat V10 Tema Desteği Geliyor - Tema Paketi Yayınlanmıştır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Tamam tamam shadow işini de halledicem :D ama yarın sınavım var lan çok yüklenmeyin :D

Hocam değişiklik yapma gibi bir durumunuz varsa benim de birkaç önerim olabilir, ilgilenmek isterseniz tabi :)

Yaz hocam buradan retro tema için önerilerini aslına sadık kalarak eklemeye çalışırım bikaç güne :)

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Tamam tamam shadow işini de halledicem :D ama yarın sınavım var lan çok yüklenmeyin :D

Hocam değişiklik yapma gibi bir durumunuz varsa benim de birkaç önerim olabilir, ilgilenmek isterseniz tabi :)

Yaz hocam buradan retro tema için önerilerini aslına sadık kalarak eklemeye çalışırım bikaç güne :)

Hocam öncelikle gerçekten güzel bir tema yapmışsınız, emeğinize sağlık. Yine de hem kullanışlılık hem de göze hitap etmesi bakımından birkaç düzenleme yapılabilir. Mesela;

• En üstteki "tahribat.com" yazan alan, ana sayfada pek belli olmasa da sayfalarda emanet duruyor gibi. O alanın altına, renk geçişini güzel gösterecek çok kalın olmayan bir satır ekleyebilirsiniz, daha güzel görünebilir.
    • Yukarı kısımda ortaya koyduğunuz menüler çok garip durdu gözümde. Onları aynı alanda sağa üste veya alta dayamak ya da renk geçişi olarak koymayı tavsiye ettiğim satıra sayfayı ortalayacak şekilde yerleştirirseniz daha güzel görünür diye düşünüyorum.
    • Ana sayfada, fare ile gezindiğimizde konu başlıklarının satırlarının renk değiştirmesi ve üzerine geldiğimizde gölge efekti olması yerine, gölge efekti kaldırılıp konu başlığı üzerine gelince komple satırın renginin değişmesini ayarlayabilirsiniz. Eskisi öyleydi sanırım.
    • Ana sayfadaki en altta bulunan çerçeveleri "Nostalji" temasındaki gibi tek bir sıra halinde altısını sıralarsanız daha toplu durur diye düşünüyorum.
    • Emin değilim ama, ana sayfa üzerinde sol taraftaki ve sağ tarafındaki menülerin üzerine geldiğimizde çıkan gölge efekti yerine yazılar bolt olursa daha hoş durabilir, en azından denenebilir.
    • Tema ayarları ile alakalı mı bilmiyorum ama bu temayı kullanarak özel mesaj yazdığımızda karakterler gereğinden büyük görünüyor, haliyle göz yoruyor. Yazıları büyütmek yerine hatta biraz daha küçültebilirseniz daha kullanışlı olacağı kanaatindeyim.

Her ne kadar tasarımcı olmasam da gözüme çarpan birkaç hususa değineyim dedim. Önerileri değerlendirmek sizin tasarrufunuz tabi :) İleride başka bir önerim olursa eklerim. İlginiz için teşekkürler.

edit: Madde işaretlendirme yapıldığında satır başındaki madde işaretleri mesaj yazarken görünüyor ama mesajı gönderdikten sonra görünmüyor. Default temada da öyleymiş, şimdi farkettim ama nedenini bilemedim.

edit 2: Üye resimlerinin üzerinde görünen isimlerin renklerinin siyah olması yerine koyu mavi-lacivert bir renk tonu koyarsanız, ilgili alanın arka planı ile daha uyumlu görünebilir. Farklı bir renk de seçilebilir tabi.

RaNGeR tarafından 13/Haz/15 13:08 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

TBT2007 adiyla bi tema yaptim bi bakiverin bakiyim. ufak editlerle devam mi ediyim, yoksa siktiredim olmamis mi? ya da elleme olmus mu diyosunuz ne diyosunuz?

bi tane de gece modu yapacam.

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı

TBT2007 adiyla bi tema yaptim bi bakiverin bakiyim. ufak editlerle devam mi ediyim, yoksa siktiredim olmamis mi? ya da elleme olmus mu diyosunuz ne diyosunuz?

hocam güzel gidiyor bence, header backgroundları retro temadaki gibi yapsan hiç fena olmaz

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

hocam güzel gidiyor bence, header backgroundları retro temadaki gibi yapsan hiç fena olmaz

bildirim seysi geldi len. hangi header? anasayfa tablosundaki falan mi? 

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

bu bildirimler bana niye gelmiyor yav. aynen anasayfadaki kutuların header kısımları

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

bu bildirimler bana niye gelmiyor yav. aynen anasayfadaki kutuların header kısımları

http://www.tahribat.com/Account/Settings

buradaki kutucuklar onaylı mı?

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

onaylıydı,geldi şimdi bildirim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    r10aldinho bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

bi alıntı yapın la merak ettik :/

edit: şu an en iyisi retro tema. mavimsi'de sayfa sayıları kayıyo: http://prntscr.com/7ggbkb

birde şeyh mgmt/console yerinden tema değişince aktif oluyor da niye direk settings kısmına işlemiyor ? 

edit2: birde taşıma sırasında niye bazı avatarlar uctu ki :/

Kreyzi tarafından 13/Haz/15 15:29 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    r10aldinho bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

bi alıntı yapın la merak ettik :/

edit: şu an en iyisi retro tema. mavimsi'de sayfa sayıları kayıyo: http://prntscr.com/7ggbkb

birde şeyh mgmt/console yerinden tema değişince aktif oluyor da niye direk settings kısmına işlemiyor ? 

ayıp ettin kanka dene bakalım:)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
Toplam Hit: 39975 Toplam Mesaj: 243
tbtv10 tasarım tema desteği tema theme