Tahribat Ve Opera Mobile

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

Öncelikle ön bilgileri vereyim.

Telefonum: Nokia C7-00

Hattım: Avea

Tahribat a mobil internetle ne zaman opera mobile kullanarak girsem adres http://www.tahribat.com/?IpAdresiDegisti şeklinde değişiyor ve yine anasayfa açılıyor (soran olursa :D üye girişi yapmış olmam hiçbir şey değiştirmiyor). Aynı durum opera mini kullanırsam olmuyor. Şu an her şey için opera mobile. tahribata girmek için opera mini kullanıyorum. Tahribat dışındaki sitelerde opera mobile kullanmamın sebebi: çoğu siteyi opera mobile daha düzgün gösteryor. özellikle üniversitenin öğrenci bilgi sayfasında opera mini ile giriş hiç yapılmıyor bu yüzden sende sadece opera mini kullan o zaman gibi yorumlar yapmayın.

Sanırım bi güvenlik önlemi ama topera mobile kullanınca çok can sıkıcı bir hal alıyor. Bu duruma bir değişiklik yapılamaz mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

vala aynı sorunu ben askerde koğuşta gecenin 3 ünde geçen sene battaniyenin içinde nefes alıp vermekten terlemiş halde  1  yorum atabilmek için 10 defa anasayfaya yönlendirildiği günlerimi hatırlıyorum :)
    m.tahribat.com isterük :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

vala aynı sorunu ben askerde koğuşta gecenin 3 ünde geçen sene battaniyenin içinde nefes alıp vermekten terlemiş halde  1  yorum atabilmek için 10 defa anasayfaya yönlendirildiği günlerimi hatırlıyorum :)
    m.tahribat.com isterük :)

Sonuna kadar icindeyim hocam biri duysun sesimizi

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    dolphin kullanıyorum, herhangi bir sorun yok gibi.

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek

Hocam bende de opera mini 6.1 versiyonu yüklü bende birkaç kez tahribat.com girmeyi denedigim ama donyor ve telefonu yeniden başlattığını gördüm ama opere mini 4 ile açtıgımda hiç sorun olmadan girdim.Hiç sıkıntı olmadı.

Daha sonra dedim ki heralde telefon sitenin boyutunu kaldıramadı.Peki opera mini 4 te niye açtı.Onu anlamadım Varmı böyle bir sorun yaşayan?

Telefon Samsung GT-M5650

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Çakma ayfonumla girmiştim fakat 5.2 sorunluydu

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Opera Turbo'yu kapatıp denedin mi?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

İlginç yaw bende telefonla operayla giriyorum hiç bir şekilde sorun çıkmıyor :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Opera turboyu kapatmak gerekior.

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Hocam sadece yazi ve kucuk resimlerden olusan yorumlari sayfayi saga sola kaydrmadan ekranin boyutuna gore boyutlanan bir sayfadan okumak daha iyi olacajtir. Rene abü duy sesimi

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:

İlginç yaw bende telefonla operayla giriyorum hiç bir şekilde sorun çıkmıyor :|

Opera Turbo zaten kapalıymış

Toplam Hit: 2305 Toplam Mesaj: 18