Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzz87
    tazzz87's avatar
    Erkek
    aRkaDaşLar YaZDıkLaRıNıZı oKuDuM BaYıLDım GuLMeKTeN SiZLERi SeFiOm LaN MaNNaq KaRDeşLeRiM.!!

ben ölmüşüm beni soracak kimsem yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    sn yenimisn _?:P

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    5 vakit namazini kilacak
    Tesbihat bilecek
    Hu cekmeyi bilecek ki transa gecip holy ile iletisim kurabilsin :)
    Birde yardima muhtac muridler icin para toplandiginda kesenin agzini acacak...hesap islerine ben bakiyorum...bu arada msys devreye girince ucret karsiligi sinava girilir diye imzama ilan verecegim adaylara duyrulu(!) :d

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Cenabet girilmez kısmına koptum, Valla Helal sana İr2 Üstat.
    Bu arada bir çok mürid için durum zor oldu bu maddeyle banyonuzu etmeyi unutmayın he :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    AYRICA!

tahribat.com hack yapabildiğini ispatlama kaygısı olmayan bi sitedir hepimizin diğerleri gibi hergün oturup saatlerce fso kasmakdan daha önemli işlerimiz var. bunun bilincinde değilseniz bu siteye kesinlikle üye olmayın tahribat.com dan durmadan icraat bekliyorsanız avcunuzu yalarsınız biz bir "heyk tiim" değiliz.
    birçok alternatif var buyrun..
    zaten hit kaygımız yok!
    buyrun milletin milliyetçilik duygularını kullanarak aldığı şak şak larla yaşayan, domain register edip biz yapdık bizim şeyimiz die ortalıkda dolaşan yeni yetme gruplar çok.
    yada Allah için domain register eden(!) selamın aleykümle başlayıp selametle konuşan bi yandanda kendi üyelerine ordan burdan bulduğu trojanları sokmaya çalışan gruplarda çok.
    yada iskorpiç gibi 60 yaşında bilgisayar başında sabah akşam fso kasacak dünyadaki tek dangalak olduğunu inkar eden, programlama bilgisinden yoksun delphiyi veritabanı borlandı yaşlı amca zanneden medya paylaçolarının kurduğu forumlarda mevcut.

biz sizden üye olmadan önce lütfen bu sitelere göz atmanızı istiyoruz kendinizi oraya daha yakın görüyosanız hiç üye olmaya çalışmayın lütfen ban tuşunu yalama ettirmeyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Haklısın abi, Helal olsun çok güzel özetledin tahribatı
    diğer forumlara yakın olanlar ordada kalsınlar bizi güldürüp kendilerini rencide ettirip zorla intihara sürüklettirmesinler :P
    iyi sabahlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    eski üyelere saygımız var. nede olsa bigün bizde eskicez.

bence bu kuralların konması iyi oldu hatta bunları anasayfada dikkat çekicek bi yere konsa iyi olur çünkü son günlerde tahribatın eski güzel havası kaybolmaya başladı bence tabi siz farklı görüşte olabilirsiniz ama tht eski günlerine bu kurallara uyarak dönebilir bence
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    büyüklere saygı küçüklere sevgi bencede bunun olmaması için sebep yok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    aRkaDaşLar YaZDıkLaRıNıZı oKuDuM BaYıLDım GuLMeKTeN SiZLERi SeFiOm LaN MaNNaq KaRDeşLeRiM.!!

Mesela Böyle Yaparsanız Banlanırsınız :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Güzel yaptırımlar da konu açarken konu açma kurallarının butonu yanda olmasına rağmen okumaya tenezzül etmeyen kesim bu satırları okuyup nasıl kendini bu konuda eğitebilecek

gaipten görüntüler
Toplam Hit: 6600 Toplam Mesaj: 39