folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Tahribat.Com Minecraft Server - Kale Savaşları 2 - Yenilendi

Tahribat.Com Minecraft Server - Kale Savaşları 2 - Yenilendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Vay adi, şu ana kadar gördüğümüz en büyük yolsuzluk olayı bu, malesef saf ve deneyimsiz adminimiz j4x bu yolsuzluğa seyirci kalmıştır, itirafçının beyanı ile olay açığa kavuşmuş adalet yerini bulmuştur beyler.

Utanmadınmı hiç tüyü bitmemiş yetimin hakkını stoklarken?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Kimsenin aklında soru işareti kalmaması için bunu yazmak durumundayım bu durumla ilgili bu işin sorumlusu benim yalan söylemiycem ben koydum o chestleri ve itemleri ama nereyi koyduğumu dahil unutmusken baska biirleri tarafindan bulunmus bu konuyla hic kimsenin alakası yoktur sadece benimle ilgildir ne j4x ne de başka birisi. Bu anlaşıldıktn sonra  ne denir bilemem ama sunu sadece sunu söyleyebilirim ki her ne kadar o itemlerden yararlanamasamda bu durumla ilgili sorumluluk benim üstümdedir. önceleride adminlik yaptım ve her admin olduğumda bunun gibi yolsuzluk ya da başka birşey asla olmadı. Bu ilkti ve sondu zaten oda yüzümee bulaştızaten . Son muhabbetten sonra anlaşıldı ki takım uyusmassizligindan oyun senaryosu degisitiriliyordu. şimdi buda çıkınca millet oyundan soğuyacaktır güven ortamı olmayacaktır Herkesten özür diliyorum. Cezai bir işlem uygulancaksa gereği yapılsın.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Evet gerçek suçlu ortaya çıktı beyler, adam yüzyılın yolsuzluğunu yapmış, Nefsine hakim olamamış. Fakat kesinlikle yönetimin göz yummasıyla olmamıştır. Bir sonrakinde bu büyük vurgunun madurlarına tazminat ödeyerek telafi edeceğiz.

Hyp hocam sana da bir sözüm var, Asıl sermâye, mal, mülk, dia sâhibi olmak değil, ilim, amel, ihlâs ve güzel ahlak sâhibi olmaktır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Evet gerçek suçlu ortaya çıktı beyler, adam yüzyılın yolsuzluğunu yapmış, Nefsine hakim olamamış. Fakat kesinlikle yönetimin göz yummasıyla olmamıştır. Bir sonrakinde bu büyük vurgunun madurlarına tazminat ödeyerek telafi edeceğiz.

Hyp hocam sana da bir sözüm var, Asıl sermâye, mal, mülk, dia sâhibi olmak değil, ilim, amel, ihlâs ve güzel ahlak sâhibi olmaktır.

evet ve şeyhimiz noktayı koymuş oldu.

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prodhiphop
    prodhiphop's avatar
    Erkek

Ben dedim köy möy yapalım gölden balık tutalım diye bak noldu şimdi :D

Yok olmak evrene yapabileceğimiz en büyük iyilik.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    prodhiphop bunu yazdı

Ben dedim köy möy yapalım gölden balık tutalım diye bak noldu şimdi :D

aynen ya takılsak böyle civarda hep ench kasmaya felan çalışıp savaşmasak nolurdu? al işte yolsuzluk belgeleri döküldü ortaya

Converse giyen uzaylı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

Şu savaş olayları ciddi derecede bayatladı artık daha önceki serverlerde defalarca farklı senaryolarda denedik olmuyor işte fazla kasmamak gerek. Yüzlerce defa söyledim 2 şer 3 li takımlar kurup yapı yarışması yapılsın ve tahribat ankette müridlerin beğenisine sunulsun çok daha eğlenceli vakit geçirirdik..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

paralel yönetim darbe silahlarıyla beraber ele gecirildi.

büyük vurgun yapmıslar.

Server kapalı mı ?

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

en son meydanda dia kule vardı :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya savaşı falan bir kenara bırakalım, madenleri fln kendimiz çıkararak kendi evlerimizi yapıp dostluk ve sevgi ile yaşayalım diyorum. herkez savaş istiyor.

Toplam Hit: 14196 Toplam Mesaj: 104