Tahribat.Com Üyelik Alimi Acilmistir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Site yöneticilerinin yeni üye kazanmak istemelerini anlayışla karşılıyorum ama bu sitenin cezbedici tarafı kendi içimizde takılmak idi (en azından benim için öyle). Buradaki müritlerin paylaştıklarını okuyarak gündemi takip etmeye o kadar çok alıştım ki (1-2 forum sitesi ve eski facebook hesabım dışında sosyal mecralarda hesabım yok, sanırım bundan dolayı) şimdi baya bir boşluğa düştüm sayılır. Mesela circut diye bir arkadaş türedi, halis muhlis troll, bariz bir suistimal örneği.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    zgmanco bunu yazdı

Site yöneticilerinin yeni üye kazanmak istemelerini anlayışla karşılıyorum ama bu sitenin cezbedici tarafı kendi içimizde takılmak idi (en azından benim için öyle). Buradaki müritlerin paylaştıklarını okuyarak gündemi takip etmeye o kadar çok alıştım ki (1-2 forum sitesi ve eski facebook hesabım dışında sosyal mecralarda hesabım yok, sanırım bundan dolayı) şimdi baya bir boşluğa düştüm sayılır. Mesela circut diye bir arkadaş türedi, halis muhlis troll, bariz bir suistimal örneği.

Problemli tipler gelecektir illaki. Ancak tahribatın yapısına uyum sağlayacak kişiler de gelecektir. Problemli tayfa zaten ayıklanır, banlanır. Bence yeni üyelerin gelmesinde bir sorun yok. Ben lisedeyken tahribatı keşfetmiştim. 2005-2009 yılları arasında. Ama üye olmadan yazılanları okuyordum. Sonra üye olayım diye düşünürken 2008 gibi sanırım üyelikler kapanmıştı. 2010 a kadar bekledim davetiye bulucam diye. 2-3 senede bir üyeliklerin açılmasında problem yok bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    zgmanco bunu yazdı

Problemli tipler gelecektir illaki. Ancak tahribatın yapısına uyum sağlayacak kişiler de gelecektir. Problemli tayfa zaten ayıklanır, banlanır. Bence yeni üyelerin gelmesinde bir sorun yok. Ben lisedeyken tahribatı keşfetmiştim. 2005-2009 yılları arasında. Ama üye olmadan yazılanları okuyordum. Sonra üye olayım diye düşünürken 2008 gibi sanırım üyelikler kapanmıştı. 2010 a kadar bekledim davetiye bulucam diye. 2-3 senede bir üyeliklerin açılmasında problem yok bence.

Bende orta son lise başları keşfetmiştim ve üyelik almıştım. Yazılımcı olmak hevesiyle her yazılanı hayranlıkla okuyordum. Sonra gittim sözelden devam ettim, kafamı sikiyim :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JetFadil
    JetFadil's avatar
    Erkek
    zgmanco bunu yazdı

Öyle mağaradan çıkmış gibi olursun hacı. Bizim gibi genç, dinamik, yeni gelmiş adamlar lazım. Ölü toprağı var sitede zaten. Sürekli aynı şeyleri dinleye dinleye aptal olur insan. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

tbt'nin dönüm noktalarından biri olan bence hala çok yanlış kararlardan biri.

hiç bir denetim yok , mail ile kayıt oluyorsun. onlarca gizli konu var. ki bunlarda il il müridlerin telefon numarasından tut kan gruplarına kadar.

hepsini geçtim , bütün buluşmalarda tek tek tag'lenen müridler , nargileyi hüptüren sadece nick arkası kişiler çart çurt herşey bildiğin public edildi gibi.

ifşam çıksaydı bu kadar takmazdım. günlerdir konularımızı filan gözden geçiriyorum. göte gelmeyelim diye.

bari en azından bi telefonla doğrulama filan gelsin aq. en sikko siteye üye olurken bile adam 2 sms kodu filan gönderiyor , multi hesapların onun bunu önüne geçiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JetFadil
    JetFadil's avatar
    Erkek

Bu müritler bu şeyhi batırır benden söylemesi. SMS başı para alınıyo hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    JetFadil bunu yazdı

twilio doğrulama başı 4 cent(Türkiyede çok çok daha ucuz), ön elemeden geçen her üye için ben de diğer arkadaşlarım da karşılarız .d

şıh batmaz allahın izniyle, korkma

Deleted001 tarafından 27/Haz/22 20:33 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JetFadil
    JetFadil's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    JetFadil bunu yazdı

twilio doğrulama başı 4 cent(Türkiyede çok çok daha ucuz), ön elemeden geçen her üye için ben de diğer arkadaşlarım da karşılarız .d

şıh batmaz allahın izniyle, korkma

Ne güzel bedavadan yaşayıp gidiyoz hocam. Niye durduk yere harcama yapılsın? Devir ekonomik kriz devri. Devir kemer sıkma devri. Domatesi bile taneyle alıyoz artık. 

JetFadil tarafından 28/Haz/22 01:25 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    JetFadil bunu yazdı

Ne güzel bedavadan yaşayıp gidiyoz hocam. Niye durduk yere harcama yapılsın? Devir ekonomik kriz devri. Devir kemer sıkma devri. Domatesi bile taneyle alıyoz artık. 

allah yardımcın olsun ne diyim amk, bi keyfimiz var ona da gerekirse para harcarız; pintiliğe de gerek yok 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek
    JetFadil bunu yazdı

Bence de kapatmalı. Elinii kolunu sallayan giriyo

Türkiyeye giren suriyeli afganlar gıbı oldu .d

DracuLax tarafından 28/Haz/22 07:40 tarihinde düzenlenmiştir