Tahribat.Com Üyelik Alimi Acilmistir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

eski biz gibi dinazor üyeler ile yeni üyelerin ayrımı oluşturacak Nick altına bi Title bişi mi yazsak.

Incideki nesil muhabbeti hos olabilirdi... 

İnci o seviyeleri çok hızlı gitti biz semirerek😎

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakahan
    sakahan's avatar
    Erkek
    kurdesor bunu yazdı

Öncelikle merhabalar :) alınan kararla yoğun duygular içerisindeyim :)) Daha önce böyle bir karar alındı da ben gözden kaçırdıysam ayrı ama; 7 yıldan fazla oldu siteye ziyaretci olarak girip takılıyorum. Eninde sonunda açıldı da üye olabildik. Kararı veren arkadaşlarada ayrıca teşekkür ederim 

+1

Yeni bir mürit olarak öncelikle herkese selam. Uzun yıllardır takip eden birisi ve defalarca MSYS'ye giren biri olarak bu kararı alanlara şahsım adına teşekkür ederim. Zamanla iyiler ve kötüler ortaya çıkıp çürüklerin ayıklanacağını düşünüyorum. Yeni ve çok daha güzel arkadaşlık ve dostlukların kurulması ümitlerimle tekrardan herkese bin selam olsun.

Hiçliğin ortasında bir HİÇ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Yav adam bi troll hesap açmış. Sonra o hesap banlanınca aynı Nickle bi hesap daha açıp yazdığı eski konuya bi daha yazmış :D 

https://www.tahribat.com/forum/ps5-dijital-surum--pes21-253465

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

üyelikler ya eski sisteme dönsün ya çok detaylı onaya girsin, adam kaptana dümdüz gidiyor kendini anonim sanıp

2 yıl çok uzun bir süre değil, eski de değilim ama 2 senede biraz olsun ortama alıştıysam dostlar edindiysem nacizane görüşümü ve gördüğüm köyü yazmak istedim; net alemindekiler kadar haset kimse yok çünkü

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

valla nasil olacak bu isler bilemirem :P

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

tbt'nin dönüm noktalarından biri olan bence hala çok yanlış kararlardan biri.

hiç bir denetim yok , mail ile kayıt oluyorsun. onlarca gizli konu var. ki bunlarda il il müridlerin telefon numarasından tut kan gruplarına kadar.

hepsini geçtim , bütün buluşmalarda tek tek tag'lenen müridler , nargileyi hüptüren sadece nick arkası kişiler çart çurt herşey bildiğin public edildi gibi.

ifşam çıksaydı bu kadar takmazdım. günlerdir konularımızı filan gözden geçiriyorum. göte gelmeyelim diye.

forumun içinde zaten yeterli kadar oç varken , birde yetmeyerek bunu dışarıdan tamamlamak hiç güzel olmadı.

SİTE TAZE KAN GELSİN DERKEN KAN KAYBINDAN GİDEN KANGURU GİBİ OLUCAK

bari en azından bi telefonla doğrulama filan gelsin aq. en sikko siteye üye olurken bile adam 2 sms kodu filan gönderiyor , multi hesapların onun bunu önüne geçiyor.

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Gizli konular için sms onayı gereksin yurtdışı numara kabul etmesin

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Gizli konular için sms onayı gereksin yurtdışı numara kabul etmesin

gizli konular için bir onay mekanizması olsun, üyelerin saygın bulmadığı/en az x içeriği olmayan kişiler de giremesin sms onayına ek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ticaret konularına dikkat abi. Yeni adamlarla ticaret yapmamaya dikkat edin. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@holyone duy sesimizi